Jump to content

Precenjeni i potcenjeni bendovi


Recommended Posts

Nisi mi odgovorio na pitanje: Zašto bi trebalo da poštujem The Beatles?

 

Zato sto se, verovao ti meni ili ne, neki umetnici postuju ne samo zbog svojih dela nego i zbog uticaja koji su imali. Ja, npr, uopste ne slusam Beatles-e ali ih postujem u enormnoj kolicini zbog svega sto su ucinili, a Trne je to vec objasnio. Isto kao sto, npr, ti ne moras da volis Pikasova dela ali moras da priznas da je on jebena institucija koja je, kao i Beatles-i, preokrenula tok moderne istorije. Ako to za tebe nije dovoljan uslov da postujes nekoga, onda ne znam...

 

A sad ti odgovori na moje pitanje. :da:

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo, ako su Beatles zasluzni za nastanak Black/Death/ubacitipozelji metala, to bi znacilo da su isto tako krivi i za nastanak Nu metala. Dakle, ako bi zbog onog prvog trebalo da ih postujem, onda bi i zbog ovog drugog trebalo da ih mrzim...

 

Kao drugo, mislim da je to sto ovde nazivamo postovanjem individualna stvar. Znaci, ne moramo svi da postujemo iste stvari, ljude itd. Verovatno si do sada primetio da ne pravim neku razliku izmedju postovanja i svidjanja: postovacu ono sto mi se svidja, i necu postovati ono sto mi se ne svidja. It's that simple.

 

Mislim da je to uglavnom odgovor na tvoje pitanje, ako treba da nabrajam bendove i ljude, moze i to... Ali mislim da je nepotrebno...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja odavno nisam citao ovako glupu temu..........

 

nije valjda onaj ko je otvorio ovu temu ocekivao da ce ljudi u precenjene stavljati svoje omiljene bendove ili u podcenjene one koji su im sranje? svakome je precenjeno ono sto ne voli i obratno.

mada,ima par izuzetaka cije su izvale stvarno vanvremenske!

 

@narsil,luka brate ti si mi najzanimljiviji od svih ovde! prvo tvrdis kako je slayer precenjen i sranje,naravno jer ga ti ne volis,a onda kad se javi neko ko kaze da su cannibali precenjeni ti se opet javljas ali sa pricom "kako oni mogu da budu precenjeni?" naravno,zato sto njih volis. zar nije tako? i gde tu ima smisla?

i jos u jednom postu pises kako su OBJEKTIVNO maideni,judasi i sta ti ja znam ko jos bolji bend od slayera? mislim,ajde,bolji su tebi,ali kako mozes da kazes to 'objektivno'? brate,ako je neko subjektivan i tvrdoglav do kraja,to si ti. bez ikakve uvrede!

 

 

sto se teme tice,mislim da bi trebalo da se zatvori posto samo sranje i svadja mogu da ispadnu! svako ce pljuvati i vredjati bendove koje ne voli,bez obzira na njihovu velicinu i znacaj.

 

ja necu ni za koga da kazem da je precenjen ili podcenjen,posto bih u precenje stavio sve bendove koji su meni sranje i u podcenjen one koje ja volim,a niko ne moze da dokaze da li oni jesu ili nisu stvarno podcenjeni ili predcenjeni.

jedini 'bend' za koji mogu sa sigurnoscu da tvrdim da je podcenjen,jeste CONTROL DENIED!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 years later...

Precenjeni : Mayhem, Mgla, Burzum, D. Borgir, Cradle of Filth, Vektor, Overkill, Anthrax, Amon Amarth, Septic Flesh, Kataklysm, Amorphis, Moonspel, Nightwish(i gooooooomila sličnih govana), takodje mnogo power gay bendova, kao i ceo Viking-Folk podforum... da naravno i 99% NU-MetalcoreCrap..

 

Podcenjeni : zaista ih ima previše da nabrajam, uglavnom Thrash i Death bendovi :bigblue:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Precenjeni : Mayhem, Mgla, Burzum, D. Borgir, Cradle of Filth, Vektor, Overkill, Anthrax, Amon Amarth, Septic Flesh, Kataklysm, Amorphis, Moonspel, Nightwish(i gooooooomila sličnih govana), takodje mnogo power gay bendova, kao i ceo Viking-Folk podforum... da naravno i 99% NU-MetalcoreCrap..

 

Podcenjeni : zaista ih ima previše da nabrajam, uglavnom Thrash i Death bendovi :bigblue:

 

Vladimire Ljubanoviću?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Talvanna, ne bih se kladio da bi dotični ubacio Overkill i Anthrax na ovu listu, baš me zanima njegovo mišljenje o Vektoru!

 

Da zaboravih da pomenem ustvari ubedljivo najprecenjeniji bend u istoriji HM-a, Helloween!

 

A Death je najpodcenjeniji bend u istoriji muzike :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mislim da ima tema, al' barem kad tvrdite dima, dajte link pa pređite tamo, šta bojkot kurac palac.

 

Death je precenjen bend

 

poyyy

 

Au brate pa ti nemaš pojma... Čak više od Kuruza :D

Bio sam pristojan prethodnih 10 puta kad si to demonstrirao, sry :D

 

saglasan.

 

Jos precijenjenih

 

Motorhead

Morbid Angel

Fates Warning

Emperor

 

:haha:

 

To si odabrao članove foruma koje bi hteo da bocneš pa po tome složio listu? Tipa Lemi, Grob, Azal i moja malenkost :D

Mogao si za Groba da staviš i Kinga/MF npr, mene si već pokrio sa Emperorom :D

 

Odao te da troluješ Motorhed koji znamo da obožavaš, a za koji se ja slažem sa tobom da je malo precenjen :haha:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siromašna vam je ta fora gde kao nešto trpate Humana, tačno vas vidim kako se stubovski tapšete po leđima dok prosipate fazone na račun nekog ko nije prisutan da vam odgovori :bigblue:

 

(eto za ITFa još jedan zicer)

 

ja se slažem za sve te bendove da su precenjeni. doduše, fates warning nisam dovoljno slušao da bih mogao da dam sud, ali za ostale stoji.

 

 

većina slejer opusa je precenjena, pušite ga.

 

Gde Fates Warning precenjen, ja sam za njih saznao tako što sam ih čuo na Helloween tribjutu, šta, precenio ih Azal? Valjda se gleda opšte mišljenje masa o nekom bendu a ne to što ih worshipuje 5 ljudi xD

 

Za Slayer isto ne bih rekao, albumi zaključno sa Seasons dobijaju poštovanje koje zaslužuju, a ovo posle takođe dobija u skladu sa tim koliko zaslužuje, tj. ima ovde na forumu 3-4 čoveka koji nastupe sa 'e pa nije tako loš Divine Intervention, ima dve i po dobre pesme brt' :D

 

Da zaboravih da pomenem ustvari ubedljivo najprecenjeniji bend u istoriji HM-a, Helloween!

 

Ovo se slažem, snimili dva-tri i po dobra albuma a ovamo najpopularniji power metal bend... Mada je i to logično, popularni su zbog onih kasnijih pičkastih albuma.

 

Vektor isto dobar bend ali za nijansu više ima hajpa nego kvaliteta.

 

 

 

:blek:

 

 

Odlična tema za pljuvačinu, daleko plodnije tle nego Vlajina.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...