Jump to content

Precenjeni i potcenjeni bendovi


Recommended Posts

Niko ne sluša The Chasm, i sami kažu. : )

 

DC: Yeah, yeah, definitely man, because it's really hard -- you know, the situation with the band right now. I mean, being without a label, you know, no support and everything like that.

And as you said, the problem for the band is that for people who really like brutal stuff, we're not that brutal. And, you know, for the black metal people we're not, probably, that <tentatively> -blacky-, you know?

 

http://www.youtube.com/watch?v=rsmlKk5CE3I

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj Agent Fresco na kojeg se svi ložite je precenjen

 

uzeo sam pre neku veče da gledam onaj KEXP live i mislio sam da ću da umrem posle nekoliko minuta

 

ali ti slusas najgori entombed core, sons of anarchy core i tough guy brocore.. Znaci Agent Fresco je bukvalno sve sto ta muzika nije. - pametno, progresivno, unikatno, suptilno, napredno, itd.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko god me poznaje, zna da ja nemam apsolutno nikakav problem sa gej muzikom svih vrsta :D kod ovih jednostavno ništa ni da me dirne, nije mi bitno ni najmanje kakvi su muzičari i kakve su im triole u kvintnim oktavama, pesme su mi prazne naprosto

 

eno i ITF nas je ubeđivao da obratimo pažnju na poslednja 3 minuta te svirke ali ja kao u zid da sam gledao

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene dirne na bukvalno svakom nivou. do te mere da ne mogu da objasnim zasto mi je toliko toplo oko srca dok ih slusam. da li zbog emotivnog sadrzaja ili zbog nivoa svirke i celokupne muzicke prezentacije. bukvalno svaki deo benda i svaki clan stavlja svoj unikatni pecat na to sto cujes.

 

a cela poenta njihove svirke je sto je vise nego poprilicno komplikovana ali se uopste ne oseca u kontekstu pesme nit ometa melodicni i emotivni sadrzaj. nesto za sta 99 posto prog bendova ne moze da se pohvali.

 

pusti Wait for Me i fokusiraj se i ako ti to zvuci prazno onda stvarno ne znam sta bih ti rekao. :D

 

ta pesma mi je microcosm celog albuma i benda. toliko kul sitnica, neki momenti gde se stavi efekat na dobos i na vokal u isto vreme kad akcentuju u istom momentu, klavir na pocetku, pa na sredini kad peva "have I been giving you up for more" i gitara mu svira neki country bluegrass unis. i jos brdo stvari.

 

bas ono, mnogo se ulozilo u svaki detalj

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...