Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

I pikali su "Run To The Hills" intro :)

 

Ako bih neshto promenio..jedino "Roam" za "Bleeding Me" koja je do sada bila redovna, a Roam nisu pikali ich, ali dobro.. I da "Whiplash" i "No Remorse" su bile bash cheste, a za 25th anniversary ih disovashe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne sviđa mi se što i dalje sviraju obrade, u pravu je Lemmy da im to više nije potrebno. Više bih voleo neki zapostavljeni classic poput Phantom lord ili Blackened. A Leper Messiah je jedna od njihovih najslabijih stvari iz osamdesetih, mogao je da upadne Battery umesto nje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blackened im je bila pesma za otvaranje zadnji put, i na celoj toj turneji. A Leper da je slaba pesma..o boze, sta sve necu da prochitam na ovom forumu :)

 

Meni bilo do jaja shto sam chuo ove obrade, mala shteta shto nije bio neki Whiplash ili Damage, ali ostaje da je bio koncert za pamcenje :rockdevil:

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ček' gledao si Metlicu juče u Bulgariji ?

 

ehm...Leper Messiah je među top 10 mojih omiljenih pesama njihovih. I razbija, u svakom pogledu! :violent:

 

 

Mada ... jebeš koncert gde ne sviraju ''Fight Fire With Fire'' , uz solo 'ladno može kolce da se zaigra! :muzicar:

 

 

i da, stvarno smaraju više sa tim prestarim coverima ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Leper da je slaba pesma..o boze, sta sve necu da prochitam na ovom forumu :)

Ja volim kada mogu da dam neki pametan razlog zašto neku pesmu ne gotivim, da imam neki jak argument i slično. Ali Leper je jednostavno SMOR koji sam slušao 50 puta i još mi nije ostao u glavi. :confused: Dull as hell.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvar ukusa, uzalud je oko toga pricati...zato me vecina metalaca jako nervira...svako misli da je onaj ko ne voli njegovu grupu ili pesmu, ono, taj nema pojma, bla bla...razmisljanje na nivou deteta od 9 godina...

 

I tako, pesma je odlicna, kao i ceo album...i tacka.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, ja ne volim pesmu Lepper Messiah. Kao ni The Thing that Should not be, Battery, Damage Inc. a nisam ni veliki fan Oriona. U stvari s MoPa, volim samo MoP, Sanitarium i Disposable Heroes nije loša... Vrlo bitno. Jednostavno, moj trip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, ja ne volim pesmu Lepper Messiah. Kao ni The Thing that Should not be, Battery, Damage Inc. a nisam ni veliki fan Oriona. U stvari s MoPa, volim samo MoP, Sanitarium i Disposable Heroes nije loša... Vrlo bitno. Jednostavno, moj trip.

 

Ti nisi normalan chovek...

Meni je jedino The Thing That Should Not Be neshto slabija, a ostale sve jebu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, ja ne volim pesmu Lepper Messiah. Kao ni The Thing that Should not be, Battery, Damage Inc. a nisam ni veliki fan Oriona. U stvari s MoPa, volim samo MoP, Sanitarium i Disposable Heroes nije loša... Vrlo bitno. Jednostavno, moj trip.

Ja se nadam da ovo nije bilo sarkastično zato što sam ja vrlo sličan slučaj. Jedine pesme na Masteru koje stvarno gotivim su Orion, Battery i naslovna. Kriminalno precenjen album koji mi nije ni upola zanimljiv i zabavan koliko Kill 'em all, Ride the lightning i And justice for all. A sada kad krene pljuvanje i komentari tipa ''Blasfemija'', ''Ti nisi normalan'' i ''Nemam više šta da pričam s tobom''. Lepo reče Tower - moj trip. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Ja se nadam da ovo nije bilo sarkastično zato što sam ja vrlo sličan slučaj. Jedine pesme na Masteru koje stvarno gotivim su Orion, Battery i naslovna. Kriminalno precenjen album koji mi nije ni upola zanimljiv i zabavan koliko Kill 'em all, Ride the lightning i And justice for all. A sada kad krene pljuvanje i komentari tipa ''Blasfemija'', ''Ti nisi normalan'' i ''Nemam više šta da pričam s tobom''. Lepo reče Tower - moj trip. :)

Blasfamija.

Master Of Puppets je thrash lektira,a ti je izgleda nisi dobro obradio,morash josh koji put.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...