Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Vidim da su svet i društvene mreže žešće eksplodirale zbog "tehničkih poteškoća" sa mikrofonom. Idioti iz Grammy-ja su upropastili sjajan šou sa Lady Gagom, ne viđa se to svakog dana. Grammy se postarao da za Adele i Beyonce sve funkcioniše savršeno. Izvinjenja od Grammy-ja još uvek nema. Onda ova stvar sa Megadeth-om uz Master of Puppets. Da se ovo desilo pre 25 godina mislim da bi Mustaine polomio ceo onaj stage.

Edited by Boa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar nastup, ima Gaga dobar rok glas kad "zareži". Šteta samo za probleme sa zvukom. Ona je zapravo u poslednje vreme valjda pravila neki Led Zeppelin cover bend, pevala malo kod Howard Sterna, dobro je zvučala, ima tu "hrapavu", snažnu boju glasa.

 

http://www.youtube.com/watch?v=nNow_5yzwL0

Edited by Flash Gordon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetfield žešće odlepio, dva puta je bacio mikrofon i gitaru na kraju. Mikrofon je radio sve vreme što se i čuje na ovom snimku koji je objavio RoLoad, problem je bio što ga CBS nije uključio za samog Hetfield-a, kreteni, koliko čujem neke su već poslali na biro. Ovo sa Lady Gagom je ok, nju vole tamo više nego Beyonce recimo, ne vidim razlog zašto fanovi dižu toliku frku. To je trend, ljudi sarađuju to je šou biznis. Danas sarađuje svako sa svakim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U stvari, najveći cringe je "Best rock performance", gde su jebene nominacije Alabama Shakes, Beyoncé, Disturbed, Twenty One Pilots, David Bowie :haha:

 

Evo, gledam, pa 2012. su u konkurenciji bili Foo Fighters, Coldplay, Radiohead i Mumford i sinovi. Znači stvarno je sve bilo bolje pre nego što je uzjahao Vučić peder.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je čudno kako u konkurenciji za najbolji metal performance ili šta već nema Metallice, a ima Megadetha. Da li je Metallica uopšte bila u ikakvoj konkurenciji za ovaj Grammy ili su se samo pojavili da ono odsviraju sa Gagom (da ne kažem Draganom)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...