Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

xkpsw4.jpg

 

Ovo je me podsjeti, zna li neko kako se zove nešto slično ovome samo fudbal, bili su svi timovi domaće lige, još je i Milicionar bio, a reklamiralo se i igralo non-stop u nekoj dječijoj takmičarskoj emisiji ko ja je čini mi se na BK išla, Bajone je znao da natupa na njoj, možda je čak i vodio? Eto već dva pitanja. :haha:

Edited by Vic Rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne radi, rasturen je negde, nazalost. Sta bih dao sada da ga opikam. Pistolj ni tad nije radio ali mi je sluzio kao obican pistolj igracka. Pre toga sam imao i fals Segu (tj. Nes u kucistu Sege), i bilo mi je zesce razocaranje kad sam video da je ono sto su predstavili kao hokej ili tenis, na slikama, ustvari samo obicna tacka koja se krece po ekranu :lol: Ali pikalo se bez obzira na to...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo se na ovome obučavali u osnovnoj školi i učili osnove Basic-a (pun intended):

800px-Pecom_64_Top_case.jpg

Vrkunac je bio kacmo uspeli da sprogramiramo neke jednostavne grafičke brljoke i da svira ('ej! sviiira!)

Samo srpska svemirska teknologija, samo ЕИ Ниш!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako smo posle, na fakultetu. :haha: Stvarno, prva godina, osnove programiranja, C, samo kreda, tabla, papir i olovka. Naravno žvrlja i kanta, za debaging.

 

edit: haha, sad vidim ovo za olovke. Znači pisali ste ugljenom? I živeli u kutiji šibica na dnu mora? :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...