Jump to content

Burzum


sevast

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jebem ti ove Emperor fanove što im je do jaja Fallen.

 

Nemas pojma. :P

 

pivi 6505,pivijev kabinet,emg,kvalitetni mikrofoni,snimanje u studiju?!?! e jeste picka,a do pre par godina je pricao kako je to sve sranje i snimao je na najskrnavijoj opremi.

 

Jeste, picka je i sto ne svira jedno isto 20 godina. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je to lepo sto vi govorite ali on se nesto non stop menja.prvo je pricao kako je blek metal zakon,pa kako uopste ne slusa blek metal sem burzuma i valjda darkthrone-a i kako ga ta muzika ne interesuje jer je presao na elektroniku ili sta god vec i onda je odjednom poceo da prica kako ga veoma interesuje blek metal i kako ce ponovo praviti albume.idi bezi,danas je jedno,a prekosutra drugo...budi ono sto jesi i drzi se toga,a ne da menjas misljenja kao carape.ja mozda i dalje jesam zatupljeni klinac ali drzim se onoga cega sam se drzao godinama.mozda ce i to mene jednog dana sve proci pa cu i ja tako poceti da batalim metal i slusam nesto drugo ali opet sigurno necu tako menjati misljenja.neko ce razumeti ovaj post,a opet neko i nece.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promena i evolucija su znak napredovanja.

 

Ako je on pre 10 godina pricao kako mrzi black metal, verovatno je imao razlog za to. I ako sada misli drugacije, sticajem okolnosti, bilo bi glupo da se drzi stare ideje samo da bi ostao iskren prvobitnoj ideji za koju u koju vise i ne veruje.

I dok je radio albume pocetkom devedesetih, oni su vecim delom bili originalni i jedinstveni. Pre svega zbog upotrebe klavijatura.

 

Ja nemam nikakvu korist od toga u sta on veruje, jedino me zanima muzika - ako je resio da ponovo radi smrdljivu gitarsku metal muziku, ja mogu imati samo korist od toga. Mada, iskreno, i da radi samo ambijentale, bio bih zadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promena i evolucija su znak napredovanja.

 

Ako je on pre 10 godina pricao kako mrzi black metal, verovatno je imao razlog za to. I ako sada misli drugacije, sticajem okolnosti, bilo bi glupo da se drzi stare ideje samo da bi ostao iskren prvobitnoj ideji za koju u koju vise i ne veruje.

 

Sad primeni to isto i na Ulver, molim te. :haha:

 

Inače, meni se čini da su i raniji Burzum albumi snimani u studiju - ne znam da je ijedan rađen u šumi među trolovima i mladim djevama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wolves+in+the+Throne+Room.jpg

 

On koristi 6505, ali to ne moze da se oseti na zvuku ni malo, djabe mu ta silna oprema kad on vuce 15% njenih sposobnosti. Mada nije da je to nesto lose u Burzum slucaju...

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je to lepo sto vi govorite ali on se nesto non stop menja.prvo je pricao kako je blek metal zakon,pa kako uopste ne slusa blek metal sem burzuma i valjda darkthrone-a i kako ga ta muzika ne interesuje jer je presao na elektroniku ili sta god vec i onda je odjednom poceo da prica kako ga veoma interesuje blek metal i kako ce ponovo praviti albume.idi bezi,danas je jedno,a prekosutra drugo...budi ono sto jesi i drzi se toga,a ne da menjas misljenja kao carape.ja mozda i dalje jesam zatupljeni klinac ali drzim se onoga cega sam se drzao godinama.mozda ce i to mene jednog dana sve proci pa cu i ja tako poceti da batalim metal i slusam nesto drugo ali opet sigurno necu tako menjati misljenja.neko ce razumeti ovaj post,a opet neko i nece.

 

pričao je u smislu da je black metal samo gluma gomile napaljenih klinaca širom svijeta, koji su najednom počeli da kopiraju nešto što je radio i 'osjećao' samo jedan njemu poznat krug ljudi u njegovom gradu, ili u krajnjim granicama - skandinavskim državama.

 

sa druge strane, ipak, govorio je prije samo par godina kako su gitare i svi instrumenti osim klavijature - produkti 'niže rase' i kako je to muzika koju on, kao Skandinavac, nikad više u životu neće ni u ludilu početi da stvara.

 

ali avaj, žena, đeca, ego, fanovi. $$$

Edited by Hamsun

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...