Jump to content

Pozdrav !


NeiskusniMetalac

Recommended Posts

  • 6 months later...

Ja sam Ilija, ortak sa faksa mi je preporučio da ovde mogu da se nekom obratim, pošto me interesuju knjige o kultovima Tugija i kušitskog okultizma. Bio sam u prosveti i vulkanu, al su me gledali ko budalu.

 

Pitala me prodavačica u vulkanu, a šta su to tugi, ja joj objasnim da su kult ubica koji davi maramama, ukratko a ona ćuti, gleda me malo belo, i na kraju kaže, a da probaš od Hauarda Hronike Konana, znaš engleski?

 

Tako da ukratko, to je moj priča otkud ja ovde. a ako ko ima da mi preporuči literaturu što u print što digi formi, bio bih mu zahvalan.

Edited by Rocksteddy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nisi ti druze pre nekoliko godina bio na svirci koju je organizovala 202, svirali Nadimac, Oroz, Heaven Rain i jos par bendova? Treba da nam kazes da nisi video jednog coveka tamo, bar 90% da si siguran.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nisi ti druze pre nekoliko godina bio na svirci koju je organizovala 202, svirali Nadimac, Oroz, Heaven Rain i jos par bendova? Treba da nam kazes da nisi video jednog coveka tamo, bar 90% da si siguran.

 

 

Nikad nisam bio na svirci 202.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se pisu te stvari na engleskom?

 

Vidi, imam ja od Wagnera studiju o Thuggee-jima, ali treba mi nešto više profondo. Čuo sam da postoje radovi koji objašnjavaju dublju povezanost sa Kali i uključivanje nekih političkih krugova, pa čak i spregu sa illuminatima. za ovo drugo nisam siguran, samo sam čuo. zato pitam.

 

O Kushu, sve što sam našao je neki poor shit na bazi povezanosti sa marihuanom.

 

O samim tekstovima na wikiju, ne dajem puno pažnje, jer masu toga pišu katolici i preporučuju ''dozvoljeno voće''.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...