Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Sad kada ih rusi ostro osude, ostrije od Tadica!

 

Da,samo sto Rusi nisu Tadic,udarice im na ekonomiju,Rusi i Turci imaju dobru ekonomsku saradnju,sad ce tu da ga ispuse Turci,i jos vise ce da udare po kolonama cisterni koji svaki dan ulaze u Tursku sa teritorije koju drzi ISIS pod svojom kontrolom.

 

o ekonomskoj saradnji

http://www.mfa.gov.tr/turkey_s-commercial-and-economic-relations-with-russian-federation.en.mfa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa linka gore

 

Tourism is yet another economic area where our bilateral relations have grown at a very rapid pace. Where in 1999 the number of Russian tourists visiting our country was bellow 500 thousand, this figure reached 2,4 billion in 2007. Turkey has become the most preferred holiday destination for Russians. The number of Turkish tourist visiting Russia is also rapidly growing and reached about 200 thousand.

 

Vec je pocelo sa otkazivanjem mogucnosti aranzmana za letovanje u Tursku od strane najvece Ruske turisticke agencije a cule su se i pozivi Rusima u Turskoj da se vracaju kucama kao i izjava da treba deportovati sve Ruse iz Turske nazad u Rusiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa linka gore

 

 

 

Vec je pocelo sa otkazivanjem mogucnosti aranzmana za letovanje u Tursku od strane najvece Ruske turisticke agencije a cule su se i pozivi Rusima u Turskoj da se vracaju kucama kao i izjava da treba deportovati sve Ruse iz Turske nazad u Rusiju.

 

Ovo piše neko ko je imao 3 iz engleskog, i to poklonjenu.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je to sa sajta vlade turske a informacije su verovatno tacne nevezano za poznavanje gramatike.Medvedev je najavio zabranu mogucnosti poslovanja turskim kompanijama.Jasno je ko dan koje ce biti vidljive mere rusije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ko pre gleda politički nego pravno i etički, taj je zombi, da ne upotrebim neku goru reč pa da shvatiš kao gnusni atak na ličnost...

 

 

 

 

http://rs.n1info.com/a115857/Vesti/Vucic-kritikuje-Sinisu-Malog.html

 

I, postavi to Siniša danas, da ne bih ja to postavljao u Kneza Miloša. Znam kakve su svetiljke kupljene, koliko su lepše. Aman, okači ih, da narod vidi, da ne stoje u magacinu.

 

Jebo te bog da te ne jebo :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://rs.n1info.com...nisu-Malog.html

 

I, postavi to Siniša danas, da ne bih ja to postavljao u Kneza Miloša. Znam kakve su svetiljke kupljene, koliko su lepše. Aman, okači ih, da narod vidi, da ne stoje u magacinu.

 

Jebo te bog da te ne jebo :haha:

 

izostavio si najbolji deo

Vučić je konstatovao da svetiljke nisu postavljene samo zbog lenjosti, jer "ne rade subotom". “A narod kad vidi lepo, tad više troši i raste BDP. Ali, ovde neki razmišljaju 'neću prekovremeno da radim, kad mi ne plaćate i neću ni da uradim'", rekao je Vučić.
Edited by metal guru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj, a to što je pretopio ono silno naoružanje i sa ekipicom strpao lovu u džepove, vojsku sveo na nivo teritorijalne odbrane, zatim onaj pad helikoptera, pa sprdnja sa maketom istog, to ništa? Nije za smenu?

Ovakva opaska bi i meni vrlo verovatno izletela, da mi je dotična dama kleknula.

E sad, to što je Vučićeva mama bivša novinarka, kao i bivša mu supruga, koga, bre, zabole... Ima mnogo gorih stvari za smenu kompletne vlade. Sve to treba na otok Goli, odavno ja to govorim.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...