Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

jako mudo, pogotovo za faks za koji vazi "da ga nije zavrsio samo ko ga nije upisao". ;) cela pa fama kako je seselj inteligentan je za retardirane.

 

ne vazi to za taj faks, pogotovo u tom periodu. nesto si ti pomesao.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

uobičajena stvar

mnoge svetske kompanije u vlasničkoj strukturi imaju offshore kompanije

primer - poljski telekomunikacioni operater Play

 

zakonodavstva prepoznaju države poput Paname, BVI, Bahama itd (ovde ceo spisak: http://www.poreskaup...m-sistemom.html ) kao jurisdikcije sa preferencijalnim poreskim sistemom i na poseban način oporezuju dobit i dividendu (uskraćivanje poreskih olakšica, fiksna stopa, nepostojanje bilateralnih sporazuma...)

 

dakle, korišćenje offshore pravnih lica u transakcijama nije nešto problematično samo po sebi

 

ono što bi trebalo da bude u fokusu jeste utvrđivanje osnova po kojima je novac uplaćivan pravnim licima povezanim sa raznim ličnostima

uglavnom se u takvim slučajevima navodi pružanje konsultantskih usluga, kao univerzalni način za izvlačenje para

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Матори пре пар дана паркирао поред месаре да купи неко месо и буквално се минут није задржао.

Изашао, кад тамо комуналац. Намера јасна. Ћале му рекао да пише казну ако му је то животно задовољство и да може да га ухвати за карину.

При том, паркирали били још неки људи и ћале му рекао да се задовољи и њима напише пријаве или шта год.

Лик узео ћалетову личну, уписао у свој тефтер и тако.

 

Данас долази пандур кући да се распита за ћалетову ловачку пушку. Јебем ти живот. :haha: Пушка је од прадеде који је умро 1992. и оставио је ћалету. Не да није узео у руке, него верујем да не зна ни где се налази, нити га оружје занима.

 

Трстеник, 3 семафора, јебем ти живот.

 

А сећам се кад је говорио, оних дана, да само чека кад ће пандури закуцати на његова врата и покупити сина му.

 

Где си био, директоре?

У Киншаси.

У затвору си био!

У Киншаси, будало.

Edited by Мајор Гашпар
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurno mu je napisao prekršajnu prijavu zbog vređanja, a oružje murija oduzima svima protiv kojih se podnese bilo kakva krivična prijava ili prekršajna po javnom redu i miru

 

Da si negde u novinama pročitao kako je neki nasilnik puškom, koju je nasledio od pokojnog dede, pobio porodicu, pisao bi komentare "Zašto mu to država nije na vreme oduzela"

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, дао би им матори пушку, јебе му се. Није био данас кући кад су долазили. Испрепадали ми бабу безвезе.

 

Не говорим ја о томе како насилници рокају пушкама, већ о томе како је Трстеник курац од града, са некаквим куртон комуналцима који се уздигли са то мало власти. Јеботе, стрељаће ускоро по улицама за најмање ситнице. Ја разумем да смо ми јебена Швајцарска или неки Исланд, али све пуца од лоповлука и корупције. Да је матори опљачкао предузеће не би га дирали, а за ово срање су дошли после 3 дана.

 

Смрди од главе, Војводино волимо те ми.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не говорим ја о томе како насилници рокају пушкама, већ о томе како је Трстеник курац од града, са некаквим куртон комуналцима који се уздигли са то мало власти. Јеботе, стрељаће ускоро по улицама за најмање ситнице. Ја разумем да смо ми јебена Швајцарска или неки Исланд, али све пуца од лоповлука и корупције. Да је матори опљачкао предузеће не би га дирали, а за ово срање су дошли после 3 дана.

 

Ne znam kakva je praksa u muriji, ali logično bi bilo da su mu oduzeli tu pušku isti dan, a ne posle tri dana. Ništa tu nije čudno....

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...