Jump to content

YUĆUB


Dead Man Walking

Recommended Posts

On 2/11/2019 at 3:59 PM, KazimKazim said:

Odgledao ceo klip, ne da nisam zaspao, nego sam do uiutru razmisljao kako i ovako netalontovan, moram iz sebe izvuci neki gram talenta i poceti da se snimam za tiub

 

Meni ovo nabiva nervozu, kao neki svrab u uvetu, doduše, možda je do in-ear slušalica... al' ono kao da je neko došo da mi dahće zavrat i traži da ga rasteram lakhtom.

Kako odgleda ceo, svaka ti čast...

Doduše posle 3 minuta Raste, 20 minuta ove snajke sas tamno crven karmin dođe stvarno kao neki mali role play, kao da si u nekim dream spa za snove brt...

Još kad krene da mi miluje kao prstićima pred ekranom, rukubioj slomijo... :blek:

Aevo čitam sad, ovde je i poenta da ti idu žmarci uz kičmu, nez ko se loži na ovo brt, al' meni ako će da pravi žmarke, morala bi u nekom trenutku da mi lizne uvo da neam svi..

Moradoh da pustim jedan VVorldVVithoutEnd da ''sperem'' taj svrab sasebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 10/9/2018 at 2:47 AM, B@K@ said:

 

'Beš me ako znam što sam ja ovo sad gled'o, ali tebra-brate, ti doimaš kao inteligentan mladi čovek iako naizgled pomalo nastran, te evo lepo ti meni reci - 'esam ja piglu ili ovaj batica metalac nije uspeo ništa pametno da dokaže, jer mu je argumentacija pretežno zasnovana na kulturnom i elokventnom iznošenju već poznatih zvaničnih navoda. Stao sam inače kod lika koji predstavlja nekog urbanog kovača sa njegovim pregrejanim šipkicama i nadrkanim napuštanjem kadra, ne idem dalje. Na_stranu to u šta ko od nas veruje ili ne, ako ovo posmatramo kao logičku egzibiciju i demonstraciju, ovaj muško-Boško je više Obradović, a manje Buha u pokušaju debunkerisanja.

giphy.gif

4 minutes ago, obsessed by cruelty said:

meni ovo ko neka sekta

definitivno je fadčina neka brt mudro zboriš

 

Al' nie novo, ovo je još Patton radio na Violenza Domestica - ''ESCULTA ME. ESCULTA ME BENE'', samo smislenije :blek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A jes, sace tebi i meni i onlain artificialnim idenitetima da pokazue svoe zmi'sko telo, slobodno smelo

Samo na insta

Verica, naiaca boujee cxka iz Filmskog dgra <3

Kolko sam promasio zivot, siguran sam samo da sam mesto na pisti zavrsio na njivi :cry:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...