Jump to content

YUĆUB


Dead Man Walking

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

http://www.youtube.com/watch?v=PaHOLBRXFn4

 

Kako je dobar ovaj video, pustali su ga nekoliko puta pre par meseci na RTS-u. Kako pokazuje koliko je zvanična teorija o padu Kula 11/9 kretenska i nelogična.

Na snimku levo naša bombardovana zgrada CK gori satima nakon udara bombe i ništa se ne dešava, gornji deo zgrade se uopšte nije urušio, a na desnom snimku Kula gori par sekundi nakon što ju je avion udario i onda se urušava do temelja za 10 sekundi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

 

'Beš me ako znam što sam ja ovo sad gled'o, ali tebra-brate, ti doimaš kao inteligentan mladi čovek iako naizgled pomalo nastran, te evo lepo ti meni reci - 'esam ja piglu ili ovaj batica metalac nije uspeo ništa pametno da dokaže, jer mu je argumentacija pretežno zasnovana na kulturnom i elokventnom iznošenju već poznatih zvaničnih navoda. Stao sam inače kod lika koji predstavlja nekog urbanog kovača sa njegovim pregrejanim šipkicama i nadrkanim napuštanjem kadra, ne idem dalje. Na_stranu to u šta ko od nas veruje ili ne, ako ovo posmatramo kao logičku egzibiciju i demonstraciju, ovaj muško-Boško je više Obradović, a manje Buha u pokušaju debunkerisanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Nije mi jasno kako je Hana Adrović postala magnet za drkačke komentare na njenom kanalu, otkud baš ona.  Ispod svake njene emisije Nešto drugačije najmanje 70% komentara je u fazonu šta bi joj sve seksualno radili, a to šta gosti pričaju slabo koga interesuje.

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...