Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

daju ti popunjen listić ispred glasačkog mesta, ti uđeš unutra i dobiješ regularno prazan, onda u kabini izvadiš popunjen a prazan smotaš u džep i daš ga ovima kad izađeš

 

 

inače, jeste gledali malopre Vučićevića na Pinku? puštao snimak linčovanja Gadafija jer na twitteru prete Vučiću time :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paja citirao Nimelera, uvek zgodno dođe :bigblue:

Kada su nacisti došli po komuniste,

ja sam ćutao;

jer nisam bio komunista.

 

Kada su zatvorili socijaldemokrate,

ja sam ćutao;

jer nisam bio socijaldemokrata.

 

Kada su došli po sindikalce,

ja se nisam pobunio;

jer nisam bio sindikalac.

 

Kada su došli po mene,

nije preostao niko da se pobuni.

 

A što se BullShit-a tiče, mogli su naći nešto malo prikladnije, npr: :zuba:

http://www.youtube.com/watch?v=kRrP-bZvD2s

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kacite snimak cim bude.

 

Snimak mitinga?

Nema tu ničeg posebnog, klasične poruke, sem možda kad je Obradović rekao, nespretno slučajno, ili nespretno namerno, da je Vučić izjavio da ni za život ne bi ukrao nijedan glas, pa se zapitao da li je Vučić i dalje živ... tako nekako. :)

Uglavnom, ne vidim da je SNS reagovao na to.. možda im promaklo.

Da svinjče Vučićević čuje tu izjavu, tačno bi dobio srčku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili kad je Čeda povukao crtu ds-a i za dva nivoa glasnije od ostalih povikao kako se borio protiv Koštuničine krađe oko ustava 2006. ili kako je s nekima šetao na gej paradi, a sa Dverima se oko toga sukobljavao, ali da su tu sad da se bore za istinu i pravdu. Meni suzica zaiskrila. Realno su tužna skupina, ali kad pogledaš i poslušaš posle izjave Vučića, Stefanovića, Martinovića, Vučića, tačno bih posle kao Kuruz glasao za Tomu, samo da se skine ovaj gnusni vladajući sloj... No, wait!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može tu svašta da bude, ako se udruže:

Crkva da venčava gej parove, Obrazovci koji pale Novi Sad pod parolom "Di su naši novci?", Guča da se održi na Novom Beogradu, A Exit u Niškoj Banji. Jelena Milić koja radi za KGB, žene u crnom sa zahtevima da se oslobodi Srpska Krajina, a Zavetnici da se založe za prisnije veze sa Tiranom... i td. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...