Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ne znam da li sam video išta od njihove kampanje, osim pisma u sandučetu pre neki dan i incidenta kod Đeram pijace

 

Čeda gostovao u Novom Danu.

Iste ofucane fraze, što bi reko Jovo Bakić.

 

I to onako.. razočarano.. bez energije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da su Dveri ostali "u fazonu" kao 2012, da su ostali sa Glišićem i Parovićem (i Bogdanom iz Parovićeve stranke koji im je radio onako cool After Effects klipove), ko zna gde bi im bio kraj sada.

Ovako su sve zasrali, promenili fazon... proči če verovatno cenzus... ali šta vredi, kad oni nisu više to što su bili.

 

Баш то.

Овако су обична гомила дегенерика, поготово Бошко, сере ми се кад га слушам .

 

Радуловић ми је наизглед једини разуман лик на овим изборима. Скроз реалну причу има за разлику од осталих квазипатриотских партија.

Двери љигави превише, а она Милица из Заветника ми је паљевина тешка.

 

Заправо свака та про СрБскоРуска прича је идиотизам тешки, обична жвака за напржене патриоте, демагошки дебилизам.

 

Надам се да ће Радула проћи какву год идеју има, пре ћу за њега разумног гласати него за остале идиоте.

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Заправо свака та про СрБскоРуска прича је идиотизам тешки, обична жвака за напржене патриоте, демагошки дебилизам.

 

Надам се да ће Радула проћи какву год идеју има, пре ћу за њега разумног гласати него за остале идиоте.

 

Za ime Boga, Bogoje?

 

Paja konvertovan leptejebo, pa ovi izbori imaju sanse ako se ovako nastavi :haha:

 

Ništa se nemoj čuditi.

Njega je u drugu veru oterala uprava foruma.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=04&dd=18&nav_category=11&nav_id=1121414

Negativan stav imaju mladi do 30 godina, dok pozitivne misli iskazuju najstariji među ispitanicima, od 60 i više godina.
Ponovo su najobrazovaniji rekli da žive gore nego pre tri godine, a takav stav izneo je 41,1 odsto ispitanika, da je stanje bez promena izjasnilo se 35,6, dok bolje živi 22,7 odsto.

 

Ispitanici muškog pola su rekli da žive gore, a bolje oni stariji od 60 godina.

 

Zabranite im da glasaju jebote... Isti kurac imao ludaka diktatora ili većinsko penzionersko izborno telo...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta analizirate Paju kao da je zastranio, on je pametan mladić, a već duže vreme samo troluje ovu preostalu svetu dvojicu :D

 

Ne troluje on, doziveo je sozercanije. Paja je nasa svetla buducnost, ja to potpisujem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

post-credits:

 

i dalje sam dobro raspolozen al' me nesto prosrala ova kafa

(dere se iz wc-a) dragaaa, jel ti ipak malo krivo sto nisi glasala za vucica eerrrmh?

- ma bolan sta cu ja tamo medju onim ljudima, ko ce djecu cuvat; de ti suti i seri cujes se u ulazu.

*plup fljup blop*

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...