Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

nisam gledao, ali sam malopre bacio pogled na komentare ispod snimka tog intervjua na YT i svi pišu da je Jugoslav prekidao Sašu

 

idiot

jebena DS

 

koja je veza cosica i DS-a? jel tu postoji neka istorija ili je nesto novo u pitanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najstariji metod, oni će pokrasti sve što se bude moglo, pa kad neko to i kaže biće - evo ih izazivaju nemire, kako smo i najavili.

 

A on samo mantra - mir i stabilnost, mir i stabilnost, mir i stabilnost... samo za ove 70+ koji se uvijek plaše nekog rata i kojima možeš skinuti i kaput s leđa, opet će reći - ćuti, važno je da je bar mir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ćosić i danica vučenić sasvim odvratne pojave ispale u ovo vreme

 

Ćosić i tako i tako... nije najobjektivniji, ali ume da postavi dobro pitanje kad hoće.

A Danica... nema odvratnije drugosrbijanske kalašture, koja zrači kvazi elitizmom, prekida sagovornike pre nego što je uopšte razumela pitanje, misli da je drskost profesionalizam. Da ja držim neku televiziju, ne bi mogla ni kafu da kuva.

Jedini put kada mi je Đilas bio simpatičan je kada joj je onomad rekao: "Nemoj bre da mi mašeš tim ručicama".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vucic je izucio sve manipulativne trikove, tu je stvarno bez premca. Jeste da ima onu blentavu facu i da je los glumac ali dovoljno je dobro da se penzosi prime.

 

Kad god ga neko napada i iznosi istinu to je destabilizacija i napad na drzavu, kad god izda srpske interese to je zarad mira u regionu i nastavka EU integracija, kad smanji penzije, ukine subvencije i sl. to je zarad bolje buducnosti, jer ako se ne glasa za Vucica nece biti penzija uopste a ni plata od 200evra.

 

Nego, bili neki likovi pre par dana kod moje tetke, dosli kuci da pitaju za koga ce da glasa. Ona im kaze sta ih se to tice i otera ih. Jos joj rekose da je anketa anonimna, a znaju gde zivi :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://rs.sputniknews.com/politika/201703291110554599-kostunica-popovic-izbori-1/

 

У последњој предизборној недељи Војислав Коштуница, бивши лидер ДСС, који се 2014. године повукао из политичке арене, чини се да, ипак, саветима и богатим искуством, помаже у кампањи Александру Поповићу кандидату за председника Србије.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam krajnje desničarske stavove i ispadoh Stamatović. :rolleyes:

Stamatović sam 50%..

Boško sam 48,39...

I Popović sam 43,55

 

Inače, test ima baš neka pičkarska pitanja.

Na primer:

"Srbija je garant Dejtonskog sporazuma i njen prioritet treba da bude zaštita Republike Srpske".

A onda odma ispod:

"Srbija je garant Dejtonskog sporazuma i njen prioritet treba da bude očuvanje teritorijalne celovitosti i ustavnog položaja Bosne i Hercegovine"

 

...I sad, kako odgovoriti?

Ako nisi za to da zaštitš srbe koji su napadnuti, kršiš Dejton, a opet, ako Srbe podržavaš ka samostalnosti, kršiš Dejton. A Srbi idu ka samostalnosti, zato što osećaju da će biti napadnuti.

Paradoks, ali tako stoje stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...