Jump to content

Istorija crnog metala


Demon Seed

Recommended Posts

Nije mi prirodno da ih castim zbog poznatog imena jbg :D

 

Meni dosta bolji Uranium od Ragnaroka, bas mi taj album usao na jedno uvo, na drugo izasao, al' ajd obrnucu ga opet...

 

Abyss mi je bas onako klasican dosadni melo black-death, ne znam da l' cu njega opet

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad preslušaš album jednom i odmah pređeš na sledeći, može čovek i da pogreši, šta da se radi...

 

Panzerfaust je ok album, šta mu fali?

To što su poznati kod mene ne prolazi. Kad god neko izbacuje novi album, to je kao da kreće od nule. Može samo da ima kredita da pružim albumu neku šansu više, ali sačuvaj bože da cenim neki album više zbog toga.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali kad mi se na prvo slusanje bas ne dopadne, onda ne vrtim opet... Panzerfaust sam uredno vise puta i bezveze mi je album, i svirka i zvuk, ali je simpaticno kako su udesili da kad upadne vokal, sve ostalo se malo stisa, pa kad prestane da peva, vrati se volume :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni Panzerfaust smaracki album jbg a ova tri pre njega su mi sve solidne osmice, Moon mi je mozda i 9..

 

Nisam odatle pa do crust faze nista slusao, a od toga mi je najgotivniji Resistance, a i pomalo je unikatan taj, kao izmedju vise bendova je zvuk al nigde da je kopija nekoga..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz '95 i Darkthrone, The Abyss, Ragnarok, Graveland, Unanimated i Necromantia nisu za bacanje.

 

Bogme slabo mi je sve to bilo, cak mi mozda Graveland najbolji od nabrojanog teska srca moram reci :haha:

 

De bre slabo, The Abyss baš odličan, bolji od narednog, takodje i ovaj Unanimated, jeste da bi ga pre stavio u neku melo-death kategoriju, ipak fenomenalan album, Graveland tu još i najgori :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

De bre slabo, The Abyss baš odličan, bolji od narednog, takodje i ovaj Unanimated, jeste da bi ga pre stavio u neku melo-death kategoriju, ipak fenomenalan album, Graveland tu još i najgori :D

 

Ti se ne racunas, javljas se samo kad upadne veza sa death metal scenom :haha:

Unanimated ni meni nije bm :D

A realno The Abyss je ista djeneric melodija kao neki ranije pominjani melo bendovi sto dodjose i odose, samo sto je Pera Tatgren clan pa to privlaci ljude (kao da je i Hypocrisy vrhunski bend, svaki dobar album pola hitovi pola filleri :P)

 

Panzerfaust najbolji Darkthrone, poz.

i meni Panzerfaust kidačina i među boljim Darkthronima

 

 

OkayGuy.jpg

 

Dobro ae poslusacu krsinu opet, al' ono je ka' Ildjarn da ga je rodio

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Abyss vrhunska blekčina, samo malo više melodije i odlično odsviran :P

 

Prva dva Hypo, no filler just killer klasici žanra, a i ovi kasniji, više melo death albumi takodje odlični, pogotovo Abducted, Final Chapter, Abyss, čak su i ova poslednja dva super, slabo tu filera ima Dimone moj..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da budem realan za The Abyss, nazad u dan me njihovi albumi nisu preterano dirali jer je ocigledno da je Pera hteo da napravi Marduk tribjut ali s prolasko vremena covek gleda taj zvuk kroz nostalgicne naocare pa mu bude lepsi album, tako nesto da zvuci je danas nepostojece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hypocrisy je, po mom mišljenju, jedan od najprecenjenijih bendova

 

Pa znaš kako, ako ga npr uporediš sa Benedikšnom ili Monstroziti, onda jeste precenjen, ali ako ga pak uporediš sa Bihimotom onda je hajli anderejted :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...