Jump to content

Istorija crnog metala


Demon Seed

Recommended Posts

Abigor užasno potcenjen bend, jedno 3 čoveka kojima sam slao mi je reklo otprilike "u jbt ja mislio da je Abigor neki tupavi raw bm" :D

 

Nisu iz Norveške, ne sviraju uživo, ne prave budale od sebe, a imam utisak da i oni sami gledaju da se nekako drže po strani, nema naslovnih strana, intervjua za poznate časopise itd.

 

Ih. Pa ti si sad gori od ovih što ne daju hrišćanima da sviraju bm :P

 

Pa mora da postoji neki filter kako ne bi slušao svašta, a da ipak ostanem u toku.

Pustiću da čujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najsmešnije je da su mi Abigor sasvim sigurno omiljena grupa, ne posustaju evo već 25 godina i niko nema toliko dobrih, a različitih albuma međusobno ali ni jedan njihov album mi nikad nije bio omiljen za neku godinu, večito drugo mesto. :) Evo i ove godine bi trebao da izađe Adaestuo, tako da im ponovo ne gine (bar) drugo mesto.

 

a ja taj problem imam sa celim žanrom - najviše slušam bm, ali gotovo uvek mi je album iz nekog drugog žanra album godine

npr. eto 1996, ako ne računam Load, izašli Red Harvest - Hybreed, Ministry - Filth Pig, Obliveon - Cybervoid, Nevermore - The Politics of Ecstasy... boles'

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

A naročito ne može da se drži crnog metala na temi o istoriji crnog metala, jebao vas više i Load i Pantera glupa :haha:

Čuj Ministry... Replay value za 3 slušanja

 

i Oblajveon :D

 

Čekajte kad vas prijavim kod okroba puriste...

 

9 strana za dva dana brt

al' ŠALIM SE JA MALO što kaže Vožd, od tih 9 strana većina je ontopic, a liste ću da strpam u prvi post, samo treba 1994. da proširim na top 30, verovatno će i Old Man's Child da uđe, ''izašlo je'' 1994, bole me jaje što su čuli samo Galderovi drugari i izdavač

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad se bavis politikom.

Sad ide red Blek Sabata pa red Dzemperor.

 

A što ću, prinuđen sam, paralelno 'ranim sina pak šaljem u inostranstvo a kao potajno se nadam da nećemo morati da begamo

 

jebeš to

 

na današnji dan 1986.

 

 

547.jpg?4520

 

Definitivno će da radi okrob ovde

 

jedno dve stranice da smanjimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne budi licemer!

 

Morali ste 10 postova bez veze s temom da vežete da bih se bunio, za prvo pominjanje Loada sam ti čak i društvo pravio

 

Izvoli nađi moj spam neki od skoro, al' nemoj samo da je za komentarisanje lepe pute iz tamo nekih bendova o čijim će koncertima tema da ima 7 postova max pre nego što ode u arhivu (u prevodu probaj da nađeš spam a da ne budeš licemer) xD

 

 

Poštuj bližnjeg svog!

 

Никад ми неће бити јасно зашто Гојка зовете окроб јбт. Кад му се име чита унатрашке окјог :haha:.

 

Zagledaj mu se opušteno u nick kad ga vidiš sledeći put xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daemonium - Dark Opera of the Ancient War Spirit

Sumnjam da će da ti se sviđa, za današnje pojmove možda zvuči pomalo traljavo i produkcija nije baš najbolja, ali čuo sam ovaj album odavno i pustim ga s vremena na vreme i dan-danas.

 

Dobar!

Nemo sumnjaš, ja preferiram šmek i atmosferu ispred tehnike iako volim kad je crafty sklopljeno, to jest - tehnika u službi atmosfere i muzike :)

Čak me podseća na Ruins of Beverast malo

 

A nije mi uopšte amaterski i traljavo kao npr. Mortuary Drape.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam uzeo zato što je Milos bilo zauzeto, registrovao sam se nešto da pitam koliko se sećam, nisam planirao da se zadržavam, pa mi ime nije bilo toliko ni bitno. Verovatno mi je palo na pamet zbog njih.

Moraću i njih da preslušam, nisam baš odavno. Od Black Millenium na dalje naravno, pre toga je smeće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...