Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Rekao mi Milan Tarot kako. Zezam se.

 

Ne znam, mislim da je stvar koncentracije kao i kod lucidnih snova. Ali sad kad bolje razmislim i ne mucim se toliko da smislim sta cu da sanjam, samo kazem sebi to pre spavanja, tj. dok sam u onom polusnu i podsvest se pobrine da tako i bude. Mada, nije to posebno pametno cesto raditi. Snovi imaju svoju svrhu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako tripozan san

onako valjda pocinje ja nosim torbu i idem kroz stari kraj ulazim u svoju staru kucu tamo srecem bas dobrog druga sa drugim drugom(Ortakov ortak je pobeggao iz skole),onda tu se zezamo sve u svemu ortakov ortak ode kuci,pa smo pricali o necemu kao da treba valjda prvo ti stane auto pa tu dodje pajkan,pa vidis nesto(to sam zaboravio),pa onda vidis pise na papiricu pomozite mi da pronadjem majku koja je osakatila svoje dete i spalila ga i pored imas njegove stvari i slike i rekli su kao mozes da pogledas slike (a pravilo se izrazio ugljenisano telo osakacenog deteta :S) i nista onda se prebacujemo negde kao fazon valjda meni slava(nemam slavu tj imam ali ne slavim) i dolazi kuci ortak koji mi je bio u kuci sa njegovom porodicom,a i dolazi posle od njegovog ortaka isto porodica(onog lika sto sam tek upoznao),i meni kao izleti kao pa de si ti nisam te video od onda kada si bio od mene(ali niko me nije cuo valjda)onda ima jedan prazan prostor(ne mogu da se setim),nalazim se na stanici u gradu negde i cekam neki bas ali mi sve neki drugi dolaze,ulazim u taj bas i brzo se prebacim na Bezaniju,i izlazim i cekam 75,74(svejedno)(kao da sam dolazio 65-om pa sam izasao kod Ideje pa cekam bus za moj kraj) i jbt dolazi mi valjda 74 i ulazim na prva vrata i u tom trenutku nalazim telefon(koji mi je sad kod ortaka zaboravio sam ga kod njega wtf)i krenem da gledam neke klipove nesto ne mogu da se setim,i onda ide prazan deo,i onda mi neko kaze valjda da mi se kraj zove kao moje selo(WTF).I nista ide ponovo prazno izlazim na 4 stanici pre moje i tu nalazim nekom liku nece da upali auto a iza njega seti pajkan(valjda trebas da im pomognes) (IZNAD NJIH NEKI ZNAK PITANJA,WTF) ja iskuliram,onda ide nesto drugo i tu valjda mi nesto zapise kada sam to pogledao i onda ide najmorbidniji deo, ide neki znak uzvika i prilazim tome i pise naci majku osakacenog decaka,skidam nalepnicu i vidim okolo stvari i pogledam i ono slike(kao priblizavam rukama a ono mutno) i odma se sklonim i gledam ostale stvari(imao je neke do jaja pantalone i do jaja skejterke) i tad se probudim

 

znaci ne igram vise WOW jebem ti mater ovo je bilo bolesno i istripovano

mislim da je nesto ovde povezano sa igricamaa(ono zuti znak uzvika WTF) onda skidanje nalepnice sa novina kao pronadji majku osakacenog deteta cije je ugljenisano telo nadjeno eeeeeeeeeeeeeeeee koja boles

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma skroz je san istripovan

neke price sa ortacima pa neko slavlje malo pa onda dolazim na Bezaniju i onda na kraju nalazim ono sto sam poslednje napisao

eto skratio sam :)

 

eno malo sam editovao mozda ces razumeti

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da pitam jos jednom- da li je neko nekad sanjao san unutar sna, ali koji izgleda potpuno realno? U istoj ste prostoriji u kojoj spavate, samo sto imate osecaj usporenog vremena, kapi kise zvuce kao priguseni topovi i sl.

Lezite paralizovani za krevet, otvarate usta ali nema glasa i osecate necije prisutvo. Onda se pojavljuje visoka crna siluata i hoda lagano ka vama. Vi ste uplaseni do smrti i ne mozete nista da ucinite. I onda se silueta rasprsi po sobi, a vase telo postane pokretno. Ostanete da lezite neko vreme, znojavi, i ne znate da li je ovo san ili java..i onda pomislite kako je sve ovo mozda ipak san, i u tom trenutku ''vracate se'' u onaj prvi san (koji zapravo predstavlja normalno stanje dok spavate) i tek onda budite, savrseno se secajuci svega sto ste ''sanjali''. Kao da se stvarno desilo..

 

 

To se meni desilo nedavno. Jbg, zbrzao sam pa deluje konfuzno, nije to sve sto se desilo ali to je poenta.

Edited by Váfuðr

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajoj.... Ne.. Niti bih, iskreno, želela da mi se to dogodi :(

 

Tu noc necu nikad zaboraviti.

 

Bilo je to dok sam studirao. Ustao sam u pola 4 ujutru, nemam pojma zasto i ukljucio komp. I pustio muziku (Fire+Ice, neofolk bend). fora je sto sam sve to uradio u nekom nesvesnom stanju, kao hipontisan. Onda sam izasao u hodnik i cuo tu jbn kisu koja me jos vise ubacila u trans. Onda sam se vratio u sobu i legao u krevet, a i dalje sam cuo tu kisu iako se u sobi ona ne cuje. Tada sam zaspao i desilo se to sto se desilo. A sve je to pratila jedna pesma od Fire+Ice, a cak je i ona bila malo izmenjena u tom snu unutar sna. I vrtila se u krug prateci kisu. Uzas. Ceo narednui dan mi je bio potreban da se smirim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricao bih vam jos o tom dogadjaju ali mislicete da lazem :)

Jos jedan detalj npr.- Ta crna silueta, prvo sam je osetio. Tj. znao sam da ce se nesto pojaviti u poluosvetljenom hodniku ispred moje sobe. I dok sam tako lezao paralizovan i gledao tamo(morao sam da gledam tamo), zaista se i pojavilo nesto. Kao u horor filmovima- visoko, crno, kao sa nekom kapuljacom ili kapom, polako ide hodnikom i nestaje, a onda prolazi kroz vrata i ide ka meni, a ja mrtav, prebledeo od straha :) I onda se samo rasprsilo po sobi.

 

Nemam pojma sta je sve to bilo. To sto sam ustao u pola 4 ujutru i pustio tu pesmu, pa izasao u hodnik da cujem kisu, a sve kao hipnotisan, kao da nisam to ja radio, tj. da me neko drugi vodio. A opet se secam toga. blah

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako zajeban san....stvarno cudna prica

 

stani jesi ti sigurna da si ti ustao i okuljucio tu pjesmu i isao izasao u hodnik?

mozda si i to sanjao

 

Siguran sam, jer sam nakon svega toga otisao da iskljucim komp. I stvarno je bio Fire+Ice, jezivo nema sta :)

Plus, znam da je sve to pocelo u pola 4, mada ne znam kako :) Valjda sam video na kompu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da pitam jos jednom- da li je neko nekad sanjao san unutar sna, ali koji izgleda potpuno realno? U istoj ste prostoriji u kojoj spavate, samo sto imate osecaj usporenog vremena, kapi kise zvuce kao priguseni topovi i sl.

Lezite paralizovani za krevet, otvarate usta ali nema glasa i osecate necije prisutvo. Onda se pojavljuje visoka crna siluata i hoda lagano ka vama. Vi ste uplaseni do smrti i ne mozete nista da ucinite. I onda se silueta rasprsi po sobi, a vase telo postane pokretno. Ostanete da lezite neko vreme, znojavi, i ne znate da li je ovo san ili java..i onda pomislite kako je sve ovo mozda ipak san, i u tom trenutku ''vracate se'' u onaj prvi san (koji zapravo predstavlja normalno stanje dok spavate) i tek onda budite, savrseno se secajuci svega sto ste ''sanjali''. Kao da se stvarno desilo..

 

 

To se meni desilo nedavno. Jbg, zbrzao sam pa deluje konfuzno, nije to sve sto se desilo ali to je poenta.

 

Sanjala sam da sanjam, više puta. I sanjala sam nešto kada nisam mogla da se pomerim i da reagujem, kao paralizovana od straha.

Samo nije bilo mračne siluete :)

 

Mislim da se to samo podsvest zeza s tobom. Neprijatno je, znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...