Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

@Mare

Za Eriksona mogu samo da prenesem odlične utiske od drugara koji je pročitao ceo serijal. Nije savršeno (kako to Ameri vole da porede sve sa Tolkinom), ali veoma zanimljiv serijal, a pisao ga je preko jednu decenijuu. Bogatsvo likova i mnošto događaja, sama se knjiga vrti. Porede ga čak sa Donaldsonom što je po meni više nego kompliment. Al bajo ima da se načitaš, sad videh 10 knjiga preko 11 hiljada stranica ihaj :D

Edited by Schneider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otezi sad do aprila ovu. :mhihi:

 

The ocean at the end of the lane od Nileta Gejmana.

tesko , vec sam procitao 100 strana , jos kad bi onaj matori bar malo brze izdavao knjige da ih kalemimo jednu na drugu :D , mnogo je price otvorio da vidimo sta ce da se desi sa likovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја уз НИН добио неки роман који је добио НИН-ову награду 2009. године, Гроздана Олујић неки трагови у ветру, олуја ветра или већ тако нешто.Је л' читао неко њу?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kockar Dostojevski, ali posle toga ću malo bataliti Ruse,3 za redom zamorno je uvek neki Nikolajeviči pičke materine, od 300 miliona svi nose ili isto ime ili prezime ... a pre toga sam Sto godina samoće, od kojih 99% likova ima isto ime, tamo se ne zna ko je koga nategao... u vojsci čitao Umeće ratovanja i Kinezi se svi isto zovu.... sve neke incesiodne nacije

 

citam par strana nazad temu, pa na kraju Hefest ispada u pravu Maj sa Vinetuom je izuo , kupio sam moju omiljenu knjigu iz detinjstva, ima da pročitam opet.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporučujem ti Puškinove pripovetke, onda. On stilom pisanja odstupa od toga na šta ti misliš, a njegova proza je, bezrazložno, ostala u senci njegove poezije,

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...