Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Juce procitah u dahu Vesala. Dobar nastavak, a jos se nije ni zakuvalo posteno. Nekako mi cudno deluje da ce se sve zavrsiti u trecem delu. Jes ono da je treci deo najdeblja knjiga, ali opet mi deluje kao da bi trebalo bar jos dve knjige da bi se zavrsilo.

 

%E2%96%BAVesala-Dzo-Aberkrombi%E2%97%84_slika_XL_18729957.jpg

 

Pre toga jedva zavrsih i ovo.

 

716872.jpg

 

Opasan cova bio ovaj Emerson.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitala u dahu jos jedan serijal Murakamija... Kafka na obali mora (jungov simbolizam kipi na sve strane ove nadrealne knjige)... i za sada se izdvojila kao jedna od omiljenih mi knjiga kojoj cu se vracati. Potom "juzno od granice i zapadno od sunca" sazrevanje muskarca od decaka do coveka koji prolazi kroz krizu srednjih godina i njegov najrelniji roman bez bilo kakvih nadrealnih momenata.

A uzeh da citam od Lenarda Koena "Omiljena igra" i za sada cini se zanimljivo...

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хаха мени кева причала да јој је то најомраженија лектира икад, причала како на 50 страна описује како пију неку крв од вола, реткко кад сам је тако бесну видео као кад ми је препричавала читање Лалића. :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Други том Хармсових сабраних дела, невероватно је духовит лик, што га више читам све ми се више допада.

ja bejah oduševljen dok sam ga čitao...

 

 

kundera - šala, nakon pročitanih ostalih njegovih dela, prva knjiga koju je objavio deluje malo siromašno, ali i dalje je to lepota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...