Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Odgledao Hobita upravo u 48HFR 3D ...Ceo film je sniman tako da se naglasi neki realizam sta ti ja znam. Uopste mi se nije svidelo. Smaug i scene sa vatrom, kao da su izasli iz Skyrim-a. Znaci grafika u Skyrim-u i sama vatra, e pa takva animacija. Cak sta vise, u Skyrimu su neke stvari realnije odradjene. Kontam da Blizzard sa svojim trailerima igrica moze da pouchi Jacksona kako se radi CGI ... Preterana patetika sa Elf - Dwarf ljubavlju, Thorin kao najgori dzanki prikazan, bitka 5 armija my ass, smejurija od bitke, smesne scene u samoj borbi, neki crvi za koje neki kazu da se nigde u knjizi ne pojavljuju (vrv pobrkao sa Dune knjigama), Legolas koji umesto da vozi daske po kamenju kao skejt, ovo puta leti po istom kamenju ... Totalno sam razocaran na zalost. Najgori od tri dela definitivno.

Edited by ShinigаmY
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi bre, nije pajrt bej jedini :Dhttps://kickass.so/ je i bolje organizovan dosta, mada pb je navika i meni uvek :D

 

In The Flesh, imas GG dosta sad dobrih snimaka, meni se film bas dopao, iako izvalih neke stvari, nisi sto posto siguran sta ce se desiti naredno, jer je film prepun obrta.

Edited by Srlandand

Share this post


Link to post
Share on other sites

In The Flesh, imas GG dosta sad dobrih snimaka, meni se film bas dopao, iako izvalih neke stvari, nisi sto posto siguran sta ce se desiti naredno, jer je film prepun obrta.

 

upravo to. prvi deo filma može da bude predvidljiv ako obratiš pažnju na detalje, mislim da se finčer nije toliko ni trudio to da zamaskira, i deluje kao prosečan holivudski triler, ali kako film odmiče tamo negde od polovine, tako kreće ludilo da se razvija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Equalizer.

 

Više nisu u modi nabildovani akcioni junaci tipa Švarcika, sada je in da je glavni junak naizgled običan čovek koji ima neku CIA prošlost na koju nikako nije ponosan, ali razjebava sve negativce u sekundi.

Neka slična fora kao Taken a opet pomalo i Steven Seagal sa mnogo većim budžetom.Naravno Denzel je samo i glumio u akcionim filmovima ali ne pamtim da je bio ovako zajeban.

 

Rusofobija kao iz najboljih dana, imena negativaca "Slavi" i "Puškin" :haha:

Doduše odlična akcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledao Hobita upravo u 48HFR 3D ...Ceo film je sniman tako da se naglasi neki realizam sta ti ja znam. Uopste mi se nije svidelo. Smaug i scene sa vatrom, kao da su izasli iz Skyrim-a. Znaci grafika u Skyrim-u i sama vatra, e pa takva animacija. Cak sta vise, u Skyrimu su neke stvari realnije odradjene. Kontam da Blizzard sa svojim trailerima igrica moze da pouchi Jacksona kako se radi CGI ... Preterana patetika sa Elf - Dwarf ljubavlju, Thorin kao najgori dzanki prikazan, bitka 5 armija my ass, smejurija od bitke, smesne scene u samoj borbi, neki crvi za koje neki kazu da se nigde u knjizi ne pojavljuju (vrv pobrkao sa Dune knjigama), Legolas koji umesto da vozi daske po kamenju kao skejt, ovo puta leti po istom kamenju ... Totalno sam razocaran na zalost. Najgori od tri dela definitivno.

 

Ne da je najgori od tri dela, meni ovo najgori film koji sam gledao ove godine...ako ne i u poslednjih 4-5 godina. Baš loše odrađeno. Milijardu nepotrebnih stvari (pomenuta patetika, onaj ljigavac) od toga sto nekih stvari koje su samo pomenute/viđene u 10 sekundi i onda potom zauvek nestaju (oni beli dragulji npr,, i meni highlight, oni crvi ogromni koji si došli iz Dine i onda ni b od bitke nisu videli...jer?).

Nisam imao nakon prva dva nikakva očekivanja, smao hteo da "zatvorim krug" sa drugarom jer smo već gledali prva dva, ali ovo je bilo žali bože para i vremena.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu. Hteo sam napisati da je glumio u akcijama "ovog tipa" ali da ne pamtim da je bio ovako zajeban... Pogrešno sam se odrazio.

 

Oprosteno ti je. :bigblue:

 

Jebem li ga, nisam odgledao film jos uvek, na hardu je i ceka red. Ali Denzel nikada nije imao ulogu nekog preteranog bedesa,cak i u akcionim filmovima. Mozda Training day eventualno, ili Man on fire.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledah napokon boyhood nakon čekanja na pravi trenutak mesec dana od kada sam ga skinuo i skoro 8 godina od kada sam saznao za snimanje filma.

vredelo je, stvarno prelep film. straight up drama, bez nekih velikih zapleta i kulminacija. jako realna i lepa priča o odrastanju i prolaznosti vremena. ceo film je kao jedan slajdšou od skoro 3 sata. glumci fantastični, a posebno svaka čast glavnom klincu. linklejter još jednom dokazao da je kralj indi filma. preporuka svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa po meni se ceo film može svesti na onu scenu i patrišin govor pred kraj kad klinac odlazi na koledž. sad ne znam da li to shvataš kao naravoučenije, ali meni se čini da je to bila poruka filma pored same priče koja sama po sebi nema neki viši cilj.

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Equalizer.

 

Više nisu u modi nabildovani akcioni junaci tipa Švarcika, sada je in da je glavni junak naizgled običan čovek koji ima neku CIA prošlost na koju nikako nije ponosan, ali razjebava sve negativce u sekundi.

Neka slična fora kao Taken a opet pomalo i Steven Seagal sa mnogo većim budžetom.Naravno Denzel je samo i glumio u akcionim filmovima ali ne pamtim da je bio ovako zajeban.

 

Rusofobija kao iz najboljih dana, imena negativaca "Slavi" i "Puškin" :haha:

Doduše odlična akcija.

 

Pogledao sam film. To je to,slazem se sa opisom. Odlican akcioni film, jedan od najboljih koje sam pogledao u prethodnih 10-ak godina. Denzel daje potpuno novi smisao reci badass. Sta covek uradi za 2 sata...sunce ti jebem krvavo. Sigal bi se uzjebao na ovo.

 

Inace nisam ljubitelj neispricanih prica, ali ovde je bas do jaja sto na kraju uopste nismo saznali ko je jebeno on i kakva je konkretno njegova proslost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vidis, meni je tu scenu upropastio jebeni Pink...na onim njihovim filmskim kanalima non stop pice trejleri za nove filmove, pa sam tamo video sta se desilo u toj sceni jos pre nego sto sam i pogledao film.

 

Jeste, kompletan je film. Dakle, rokanje je vrhunsko, gluma i dijalozi odlicni, dobra je prica...zaista vrhunski akcioni film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...