Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

u, jebote, ova nova pesma je feomenalna!! bez zajebancije.

jedino shto bi vokal, chini mi se, bio malo bolji da tower peva malo vishe clean, kao u fatality-u. to je neko moje subjektivno mishljenje.

mada, opet, bez obzira na to, odlichna pesma.  :pivopije:

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslusao sam pesmu,

 

ono, muzika tj brzina mi se svidja. i produkcija je super,

da se ne lazemo, hteo sam opet da cujem Boska, a to je nemoguce(bez patetike i secenja vena al jbg tako je),

 

ovaj novi vokal je ok al ono meni ne lezi( ja nisam neka velicina sto se moje tehnike pevanja tice, ovo kazem kao metal fan) sigurno ce se nekima svideti ... bitno da ste nastavili, to je bitno.

 

terajte dalje .... samo kec

111

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se ne lazemo, hteo sam opet da cujem Boska, a to je nemoguce(bez patetike i secenja vena al jbg tako je),

 

 

Da se ne lazemo, ja bih htio da cujem Chucka opet, a to je nemoguce.

 

Pa ako je nemoguce, to ne treba ni spomenut.Jasno je da bi svi htjeli Boska, ali sta je-tu je.

 

Idemo dalje. Sretno decki!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мали Лука је одр'о, заиста, мада слажем се да би требало мало да пева чистије. :da: Одлична ствар.

 

Промена: Ау, сад сам тек извалио део на 2:41, како је јебокеван! :rockdevil:

Edited by Шарки

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je u pesmi u vrlo ranoj fazi, tj. isprobavanje. Sto se vokala tice, nema svrhe uporedjivati, jednostavno, bice drugacije i to je to, neko vise voli ovako, neko onako, neko nesto trece. Luka je jako mlad(maltene ni mutiranje nije zavrsio) i veliki potencijal i treba tek da legnemo, mi njemu kao bend, on nama kao pevac, jer smo imali tek 2 probe zajedno, tako da sam siguran da ce prave stvari od njega tek doci, a mi smo zadovoljni i ovime sada. Kao sto rekoh, jos eksperimentisemo i isprobavamo.

 

Jos jednom, hvala svima!

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehej, bando! :) Karlo, onomad ispred SKCa kad si mi rekao "da ste nesto poceli ponovo da svirate", nisam ni mogao da naslutim da se radi o svemu ovome. Nisam mogao pretpostaviti da je Buca izašao iz benda. Siguran sam da je nekakvom drugom prilikom bio prisiljen da ne bude više u Space Eater-u, Boško bi želeo da nastavite po svaku cenu.

 

Ovo novo je baš dobro, ali promena je očigledna. Rifovi i harmonije mi zvuče dosta zlije, a i vokal svakako čini da sve to zvuči kao skroz nova priča, naravno. Nadam se da ćete se i u budućnosti dobro uklapati s obzirom na razlike u godinama. Sve najbolje sa novim stvarima, izdavačem, svirkama, pa da i zasviramo nekada. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nova pesma jebe nanu naninu i majcinu dushicu ali Luka je usro vokal,nije ga on usro kolko se meni ne svidja jer obozavam Boskov,mozda mi treba ipak malko vremena da se priviknem ali ipak za demo nije lose ,mozda malko da promenim nacin,da otpeva to sa vishe cleana ili ako ce ovako da bude malo energicnije,sa vise besa da se tako mutavo izrazim,mozda eto kao Dacha sho radi u Nadimachu jer ovako imam trip da dok je snimao ovo da se sve vreme plasio kako ce da ispadne na kraju kad bude snimio!

 

 

E da jebem mu deteks kako jebu rifoviii aaaaaa bre aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!11111 :rockdevil:

Edited by PuPaK

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nova pesma jebe nanu naninu i majcinu dushicu ali Luka je usro vokal,nije ga on usro kolko se meni ne svidja jer obozavam Boskov,mozda mi treba ipak malko vremena da se priviknem ali ipak za demo nije lose ,mozda malko da promenim nacin,da otpeva to sa vishe cleana ili ako ce ovako da bude malo energicnije,sa vise besa da se tako mutavo izrazim,mozda eto kao Dacha sho radi u Nadimachu jer ovako imam trip da dok je snimao ovo da se sve vreme plasio kako ce da ispadne na kraju kad bude snimio!

 

 

E da jebem mu deteks kako jebu rifoviii aaaaaa bre aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!11111 :rockdevil:

 

Ja sam pesmu snimio čisto da bi Karlo, Nemanja i Điga čuli kakvo je pevanje, na brzaka totalno, nijednog trenutka mi nije palo na pamet da će Karlo da je okači na Spejs, tako da, biće mnooogo bolje, ne brini... x)

Edited by Tower...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...