Jump to content

Internet browseri


imaginos

Recommended Posts

ja sam pre neki dan instalirao ovu operu 9.21.. radi mi super i bash ima neke opcije koje olakshavaju korishcenje... kao npr speed dial, wand i sl... imao sam ranije ja i FF ali sam se prodao mrachnoj strani sile... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Стварно је добра вегета :) нашао сам нешто чега још нема на Керазију.

 

@гавросаурус

 

Јесте храбар потез, али је торент клијент слаб.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, знам, пробао сам пар пута и стално је пуцао али је за поштовање а и то је, колико је мени познато, сасвим нов пројекат тако да сам сигуран да ће бити унапређен.

Пробао сам буђави Safari ...

Немојте.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хм, ево ме на Internet Explorer-у (Version 70.0.5730.11 :) буквално) данас, пар сати се бакћем са њим и у овоме тотално може да се ради, бре!

Ово није ни налик IE6-ици, ово је малте не, сасвим други web browser, усуђујем се да кажем да је сасвим прилагођен овој генерацији Интернет корисника а чак тренутно користи само 23.580k (додуше, само са једним табом) тако да ни не заузима нешто превише меморије а по чему је он, наводно, озлоглашен.

Посматрам и онај програм који је оставио imaginos (cports и тотално га препоручујем јер је много лакше за праћење негo из command prompt-a) и видим да и портове затвара у реалном времену и збиља их затвори што FF не уради баш увек па их ручно затварам.

Не не, сасвим солидан web browser је Internet Explorer 7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li postoji fora (sigurno postoji, samo ja ne znam) da izadjem iz ffoxa, i da kad ponovo udjem on otvori tabove koji su bili otvoreni kad sam poslednju put zatvorio ffox? u operi je to po defaultu ukljuceno, a pretpostavljam da u ffoxu mora da se negde nesto namesti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li postoji fora (sigurno postoji, samo ja ne znam) da izadjem iz ffoxa, i da kad ponovo udjem on otvori tabove koji su bili otvoreni kad sam poslednju put zatvorio ffox? u operi je to po defaultu ukljuceno, a pretpostavljam da u ffoxu mora da se negde nesto namesti?

Tools => Options => Main => When Firefox Strarts => Show my windows ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

znas kako, kad covek pocne da instalira te ekstenzije - nikad kraja ("ajde da probam jos ovu, pa jos ovu, vidi i ova je zanimljiva..."). pre par nedelja sam krenuo da isprobavam i uhvatio sam sebe da instaliram sve sto mi padne saka. :) na kraju sam deinstalirao gomilu ekstenzija i ostavio grease monkey, firebug i neku ekstenziju sto proverava da li je stranica promenjena. bojim se da ponovo ne pocnem.. :) :)

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...