Novaliis

Horor filmovi

1689 posts in this topic

Ništa čudno, sledeće što prave biće Origins (ili prikvel), totalno nevezano za Rob Zombijevu franšizu. Slično su radili sa Teksaškim masakrom, pa ne znaš više koji tu nastavak koga jebe.

• Downvote 1

izašao drugi deo Hell House LLC, apsolutno nepotreban, jedan od onih filmova kojima ne vidiš baš nikakvu svrhu sem da se uzme koji dolarčić, naročito jer mi je prvi deo jedan od omiljenih found footage-a

meni je ovaj film i bio ruku pod ruku sa The Houses October Built i sad je savršena paralela - Halloween stajl found footage, prvi delovi odlični, drugi delovi žali bože truda.

ako ništa, eto vam podsećanje za prve delove kao dva odlična filma za ove dane :D

Edited by Talvi

Sinoć odgledao Overlord, prilično me iznenadio s obzirom da nije klasičan zombi film gde horde njih pomahnitalo jurcaju ka žrtvama, više se bazira na one suspence momente. Gluma takodje dosta dobra obzirom na sasvim nepoznatu ekipu (barem meni). I da, preporuka naravno da se odgleda u bioskopu, barem zbog početka filma, jebeni pakao na nebu!

Malo kasnim s utiscima ali ajde...

Pro: Mandy, tu i tamo ode u hispsterizam ali bas mi se svideo, mnogo vise nego sto sam ocekivao, preporuka sto se mene tice.

No: Halloween novi, pola je mlitavi trib.. ripof prva dva dela, ostalo random trabunjanje, bas disgrace. Lepo je videti Jamie tho.

da, kad se sve podvuče, meni Mandy najbolji horor prošle godine

nije neka godina sve u svemu, al Mandy se izdvojila

Tumbbad bi možda turio na drugo mesto