Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

 

Nema leka, sem da se iscetkavas i feniras, al bas zamisljam ujutru kako ustajes, feniras se i ispravljas kosu pred ogledalom uz Slayer, pazljivo stavljas hidratantnu dnevnu kremu i lip balm i odlazis na depilaciju :haha:

 

Ako moze on...

http://www.youtube.com/watch?v=hloiO0Kli20

 

Inace jedno od dosta promena sto sam uradio kosi u skorije vreme je sto sam je iza skratio, a napred ostavio dosta duzu kosu. Dosta mi se dopada kosa trenutno.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisao sam, pa sam obrisao. Kad bih ponovio, ispalo bi da sam džaba brisao.

 

Mislim da mi nije rekla dobar dan, nego sam njenom kolegi rekao "zdravo", a posle me on prosledio njoj, pošto je bio zauzet.

Edited by Bata Trokrilni

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: kad se podvuče crta.

 

A je l' zna neko kako mogu da poravnam kosu bez upotrebe pegle? To mi je ipak suviše brutalno. Hteo bi da imam ravnu kosu pošto mi je prirodno talasasta. Nije čak ni kovrdžava već prokleto TALASASTA.

 

Talasasta = vecito cupava i nedefinisana :no:

Nema leka, sem da se iscetkavas i feniras, al bas zamisljam ujutru kako ustajes, feniras se i ispravljas kosu pred ogledalom uz Slayer, pazljivo stavljas hidratantnu dnevnu kremu i lip balm i odlazis na depilaciju :haha:

 

 

Postoji ovo, al ima da se drkaš malo:

http://www.youtube.com/watch?v=QDOPWlDylV4

 

@SVI VI KOJI IMATE PERUT: probajte, aman, malo ricinusovog ulja da utrljavate noć pred pranje???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nećeš jebati... ni ti nećeš jebati... nejebaćete/ćemo/će

 

Nego, da malo oftopičkim, otkad se ošišah, svako malo zaobravljam da perem kosu... Ranije sam uredno prao 2-3 puta nedeljno, sad uglavnom 1-1,5. Oprah u ponedeljak, sad se setih da bih mogao, jer je red, ali inače ne ište.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji ovo, al ima da se

Uh, hvala ali previše je ovo komplikovano za mene. A i nemam ja toliko strpljenja. A i nemam dugu kosu tako da... :)

 

A matematika je jasna - 3 pranja u 2 nedelje. Tsjeee

Ili u prevodu, opereš kosu 0,214 puta na dan. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Smorka - baka, brate, baka, šta ima da se koprcam, jebala me super baka i inicijali i k(g)rindžer. Kacam bir0 špic-name, internet još bejaše mlad, a ja glup (ost'o).

 

@Knedlla - Lako ti sad da se praviš važan. Računa se jedino ako si delijo napame'. =)

 

Inače, opr'o sam maločas kosu. I nemojte da mislite da sam ja sad tu neki prljavko :) - u ona pranja kose nisam uračunao kupanja posle fuce i plivanja. Niti kišu. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...