Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

jbg ja nažalost od FnM nemam ništa na originalima, a baš sam imao priliku u budimpešti pre dve godine da uzmem moj omiljeni Angel Dust, još je bio na nekom sniženju(msl oko 5-6eur), al me "zajeba" Death - Individual..., neki dupli lux blah, blah.. dao preko 20eur za njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj što ne podnosim ta visoka pakovanja što ni sa ove ni sa one strane ne mogu da stanu u policu, imala je keva neku kolekciju klasične muzike u tom fazonu. Ako sam dobro prepoznao šta je.

 

Al' dobro, odvojiš jednu custom policu za te gluposti, ili ga nabiješ među ploče :maca:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bukleti Mgle se baš uklapaju u celu priču

samo tekstovi otkucani belim slovima na crnom papiru

 

ništa zahvaljivanja, ništa podaci o instrumentima, studiju, procesu snimanja itd

 

Tebe toliko istraumirali oni Anaal originali, zahvalan si i samo lirike kad dobiješ :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha

 

nije, volim kad je buklet nabudžen, al to se kod Mgle ne bi uklopilo

evo izbaciše vinil EiF pre neki dan

ništa limitirana izdanja, ništa različite boje, picture disc, pičke materine

 

baš im je dobar koncept, pitam se dokle će trajati, pošto su prošle godine zadobili ogromnu pažnju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako su to preko noći postali ovoliko popularni uopšte mi nije jasno. Album je isti kao i svi do sad, ni bolji, ni gori, niti se razlikuje nešto od prethodnih.

 

@Kuruz

Gde su kupio album? Samo taj mi fali, ali svuda je preko 10e, a još kad se doda i poštarina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni glupo kad ne stave sliku benda u buklet(sem bm... ideologija, fotkanje, bla, bla..), najjače mi kod ovog Mrsnerija od Bolta, stavili praznu binu :mhihi:

,pitam se da li je to bilo predskazanje ili namerno, tad je bend bio u krizi, napustio ih Karl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kuruz

Gde su kupio album? Samo taj mi fali, ali svuda je preko 10e, a još kad se doda i poštarina...

 

preko No Solace sam naručio, tamo je 10e

novi i prethodni, Enemy of Man i Mgla majica u jednom paketu, sve zajedno me je izašlo 54e, uključujući i poštarinu od 9.4e

 

naši su mi uzeli 100 dinara

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad naručujem, gledam da ne ispadne više od 10e po disku. Mada kako vreme prolazi, sve mi skuplje ispada jer gledam da popunim rupe u kolekciji.

Najviše sam dao za Peste Noir "Ballade...", oko 30e, ali je čovek imao gomilu nekih jeftinih diskova od po par evra, tako da mi je opet ispalo 10-ak po disku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...