Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

4 hours ago, Kumodraski Vo said:

Nisam bio jos u bazi, sto ne valja?

Objektivno, ili ćeš da čuješ publiku, ili nećeš da čuješ ništa naredne dve nedelje

 

Subjektivno, smetaju i konobari koji te vazda zapitkuju i zaobilaze, publika je buuuuulja, stolovi me isto mega smaraju idite na kafu jebem ti boga zašto moraš na svirci da kenjaš k'o foka

Ceo klub me podseća na trezor gde smo imali novogodišnji program u starijim razredima osnovne škole, samo nema sanju kuravelu iz osmog dva u kavezu 😢

I bukvalno nemaju sok od pomorandže 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ček bre znači u sred svirke konobari idu oko tebe i smaraju?? koja budalaštna..

Ovo da neko da par hiljada za kartu a sve vreme kenja sa nekim tokom svirke mi nikad neće biti jasno, pa jbt sedi u pab pa seri do zore, mojne smaraš ljude oko sebe tako što se dernjaš na sav glas.. mene smara i kad ne vade cigaru ili džoint u sred mase.. još mi se par puta desilo tipa, oš dim.. hahahhaha

Mada bitno da nije krš zvuk, Dom mi po ovoj priči deluje daleko bolje za svirke ovog tipa ali i tamo uglavnom bude sranje do eventualno pristojan zvuk..

Share this post


Link to post
Share on other sites

MM Concerts, Serbian Hellbangers u saradnji sa SKC Novi Sad predstavlja:
THERION premijerno u Novom Sadu.
Ekskluzivno veče sa bendom!
Švedska metal opera se konačno vraća u Srbiju. Nakon poslednjeg dolaska 2018. godine bend nije uspeo da ponovo ukrsti svoje staze sa mnogobrojnim domaćim fanovima. Ovoga puta kockice su se složile i Therion dolaze da odsviraju samostalni koncert koji će predstavljati pravu poslasticu i ekskluzivu unutar naših granica. Povod za najnoviju svetsku turneju jeste objavljivanje poslednjeg, 19. po redu studijskog albuma koji izlazi 15. decembra za Napalm Records.
 
Ulaznice će biti u prodaji od srede 13. decembra na svim Gigstix prodajnim mestima kao i onlajn.
3.000rsd - early bird
4.000rsd - pretprodaja
5.000rsd - na dan koncerta

7 februar SKC NS Fabrika
Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...