Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Covek je brutalan biznismen.

Čovek je savršen spoj, muzičara, fana i biznismena.

Potpuno je posvećen svom bendu i pokušava da ga promoviše na sve moguće načine, šta je tu loše?

Večeras sam išao do burazera od tetke, koji je Metallicu slušao u srednjoj, a kasnije se uglavnom okrenuo nekoj drugoj muzici i u sred slušanja nekog Beastie Boys koncerta mi kaže: "E. naleteo sam na ovu novu Metallicu, nije to uopšte loše".

Ja mu onda pustim i ovu "Atlas Rise", on u fazonu, pa i ova je ok, uglavnom, čovek se živo zainteresovao, kada će ceo album, hoće li biti još spotova i sve po redu...

Čist primer da Larsova strategija itekako daje rezultate.

Ovim tempom će celu zimu izbacivati spotove i podgrejavati priču oko albuma, dok će npr. u to vreme gore pomenuti Testament biti davna prošlost, što leži negde u prašini hard diskova :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta ja znam, meni je kul Atlas, sasvim ok stvarčica sa pojedinim sjajnim elementima, mogla je biti mrvicu konciznija, ali pristojno je to.

Moth Into Flame monstruozno dobra, dosad sam jedino razočaran sa Hardwired.

 

Generalno, hiljadu puta je bolje nego što sam očekivao, sviđa mi se pravac koji su zauzeli za novi album. Svjetlosnu godinu ispred DM, osim ako sve ostale ne budu smeće. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Većina matorih bendova boluje od toga da im pjesme traju najmanje 30% duže nego što bi trebalo.

Kad dostignu taj status niko u studiju ne smije da im kaže da ne kenjaju u nedogled, već da snime album od 50-ak minuta ko ljudi i dosta.

 

Opet, Moth + Atlas > DM.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

od užasne ka slabijoj, na kraju će da bude odlična

 

do kraja sezone za siti :D

 

Većina matorih bendova boluje od toga da im pjesme traju najmanje 30% duže nego što bi trebalo.

Kad dostignu taj status niko u studiju ne smije da im kaže da ne kenjaju u nedogled, već da snime album od 50-ak minuta ko ljudi i dosta.

 

+

 

a i 50 minuta im je previše :haha:

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dobar je ovaj zvuk koji piče sada. s početka ove "povratak korenima" sam bi skeptičan, ali ovako metalika i treba da zvuči danas. metalčuga koja ima pomalo onog šmekerskog, rokerskog, prljavog iz load/reload faze u sebi.

dobre su i pesme.

 

 

Radomir promenio misljenje

i nebo je plavo

trava zelena

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...