Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

CD1 dosta dobar, sa par odličnih pjesama. Dvojka iskreno smara, pjesme su jebeno preduge. Sve izgleda kao jedna nepotrebno duga pjesma. Nije tačno da onaj koji voli Load i Relaod automatski voli i ovaj album, ne može da se poredi s tim albumima. Ali ajde, ako ništa, ne bode uši užasna produkcija s Magnetica, mada je jedna TDTNC bolja od svake pjesme sa novog albuma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno mi je album na nivou Reloada ,bolji od Angera ,slabiji od Magnetica.

Produkcija je ok ,bubnjevi se čuju fino ,fali mi masnoće kao na Magneticu.

Hardwired odlična ,catchy ,jebačka

Moth isto catchy

Lords of Summer solidna ,izmenili su par taktova i par stihova u odnosu na verziju koju su izbacili

Now that we are dead ima catchy refren ,Halo on Fire isto ,rifove i solaže nešto nisam upamtio dosad ,kao ni ostale pesme ,uglavnom sa drugog CD-a

Prvi utisak mi je da su dosta pesama spore ,monotone ,bez boje

Možda ću imati drukčije mišljenje posle više slušanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гитаре су танке (гдје је џ-џ-џ?), пјесме предуге, продукције (па тако и аранжмана) нема... Сходно томе, ако је прошли требао да буде Џастис, ово је Блек. Само није него говно. Какво, болан, ложење на Лоуд, будите мало реални. Лоуд је екстремно перверзан албум који пршти од идеја и расположења, а ово је компилација рифова.

"Друмови (стубови) ће се пожељети Боба Рока, ал' Боба Рока бити неће..."

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preceruete...i Metalika i Megadet, shodno svoim godina, izduvanoscu, prolasku sita i reseta i svega sto ihie okruzivalo - izdali o'licne albume, bukvalno nemau cega da se stide...i nemoite samo Vektor stavljati u pricu...Metalika i Megadet su kao da ponovo Hakim i npr Deivid Robinson ponovo rese da skinu patike sa klina...i dodzu useru npr Taunsa (Haurda, Deivisa, Grifina...ko vamie vec poznatii, pokusavam da iznesem siru sliku :bigblue: ) - ubace im 30 poena, pokupe 15 skokova ispred nosa i lupe 5 dandara

 

Ko ocekue da Hakim i Robinson mogu da trce sa 50, kao sto su sa 20 - tai gubi dodire sa realnoscu...potpuno ista slika i u prici oko albuma iz 2016

 

Vektor e napravio breakthrough album i oni tek treba da se dokazu sa naredna 2 albuma, da li su stvarno snaga koa ce vuci metal nabolje u narednim godinama...ali trenutno su kao Tauns u NBA, tek treba da se izbore za svoe mesto u Hall Of Fame kuci

 

Matorci (M&M) pokazali dae klasa vecna...naravno veci M napravio bolji album :bigblue:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тачно, ако ћемо размишљати у стилу "сад имам 30 година па треба да јебем 30-годишњакиње" (а не бољу верзију 30-годишњакиња, оне од 20 година).

Исто и за слушање реда ради; једно је емотивна веза са уваженим сиједим главама метала, а друго је чињенично стање.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam samo gdje su ti Dz Dz Dz na Load-u? Uz dužno poštovanje svima, ali ja nisam nigdje vidio toliku oduševljenost Load albumom kao ovdje. U par navrata sam cak kontao da je neka zezancija.Pa ta izdanja skoro i da nisu metal. Te su albume slušali ljudi koji nisu do tada imali nikakve veze sa metalom i ovim bendom. Slažem se da ima dobrih pjesama na toj Load fazi, ali sam mišljenja da su od ta dva albuma mogli napraviti jedan koji bi se donekle približio Black-u. Meni je u njihovoj karijeri samo St Anger gori. Novi album mi je pravo osvježenje od njih!

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sultane čoveče, pa ovde je kod nekih ljudi dovoljno da na bilo kakvom govnetu piše Metallica, i da se to odma' smatra klasikom, vrhunskim, genijalnim albumom, jer taj bend je nepogrešiv. Meni najsmešnije bilo kad je jedan ortak (OGROMNI fan) rekao, da Metalika izda album gde se ništa ne čuje, dakle totalna tišina, to bi po njemu bio naj album, na šta sam mu ja odgovorio, pa možda i bolje da tako nešto i urade, nego da ponove St. Anger (pošto je tada to bio njihov poslednji album).

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...