Jump to content

2010.03.20. *Beogradska arena,Beograd* Rammstein


LazaGNR

Recommended Posts

ma bre svi su sise, jes koncert bio dobar, jes ok zika, ali su clanovi benda sise...ae neka me neko ubedi u suprotno i kaze da nisu insistirali na gomili dobrih riba za afterparty....

Pa normalno da bi se radije našli u društvu slatkih i zgodnih devojaka, nego u gomili bubuljičavih pijanih likova koji bi razvezli priču sve u šesnaest. Može im se da biraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa realno trazio bih random ljude koji su se klali u fan pitu... ovako su mogli da navataju neke ribe sa ulice, svejedno totalno, bitno da imaju sise... mislim, da neko ne pomisli da zvucim ogorceno jer realno nisam nikakav fan rammsteina ali sam bio u fan pitu cisto da kasnije ne zalim sto sam ih propustio(znam svega par pesama, odusevio me 'cert) i od ove dve ortakinje koje su dobile karte jedna je poklonila svoju ortaku jer zna da bi ovaj bubrege prodao za njih(u suprotnom bi bilo 36 riba i 4 lika, mada kapiram da su i ova cetvorica dobili na istu foru) i drago mi je sto je ovo dvoje otislo, ali kapiram da dobar deo ostatka ljudi koji su dobili te karte nisu bas neki preterani 'fanovi'

 

Ово је оно - како мали Перица замишља "афтерпартије". Шта кога боли курац за фанове? Комуникација бенда са фаном се завршава кад се заврши концерт, евентуално неких пола сата, сат после у случају да тада деле аутограме и сликају се. Суштина комуникације је да ти за потрошен новац добијеш квалитетан садржај што је у овом случају стопроцентно одрађено. Шта ће после концерта њима неко ко би дао бубреге за њих? Да их смара питањима? Да тражи мајице, коришћене гаће, трзалице и палице? Заболе их курац... Они хоће оно што и сваки нормалан човек у тој ситуацији жели - фине рибе које ће да се шеткају, смешкају, евентуално попуше или дају пичке (обзиром да све остало, пиће, клопу, цигаре, дрогу и слично већ имају). Иста прича и са тиме где су проводили време (Стефан Браун). Не, требало је да оду у неки од андеграунд клубова па да се онесвешћују од смрада кад оду да пишају...

 

И најбитније - разумем људе који нису имали паре па нису отишли, али и то се могло средити, један викенд рмбачења и то је то. За остале стварно немам разумевања и скромног сам мишљења да су се дебело зајебали.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

u ovom slucaju visio je neki lik je blejao kod onog standa sa majicama i ostalim suvenirima i merkao je devojke

 

ma bre svi su sise, jes koncert bio dobar, jes ok zika, ali su clanovi benda sise...ae neka me neko ubedi u suprotno i kaze da nisu insistirali na gomili dobrih riba za afterparty....

 

kako si ti zakljucio da su sise, si ih pito da ti budu ziranti za kredit? da ne povaljvam vec receno, koj ce im kuraj znojavi mamlazi pored onoliko picetine u areni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebes onda sve...to nije fan afterparty... mislim, sta sad, ja kao ne bih voleo da blejim medju 40 parova sisa, ali trebala bi da bude navodno neka druga poenta tog afterpartija... bas mi malopre ortakinja rekla kada smo pricali da su gotovo sve ribe bile u dopicnjacima i 'necemu' sto je prekrivalo grudi. 

 

e al nije k'o perica, nego jednostavno, eto.. neko ti obeca jedno a dobijes drugo npr, nije isto

 

al realno, znojave metalke su donekle sexipilnije od znojavih chupavaca :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako,ziveo Rammstein,Bechejprevoz,radnja Mungos i Kole Metalac koji mi poklonio kartu-pozivnicu za fan pit.tako da sam u inat organizatorima,tapkaroshima i sitnim dushama imao dzabe prevoz i upad.!!!!Red je da ponekad uberem plodove svo 30ogodishnjeg odlazenja na koncerte,heheheh!Neki grci mojoj ekipi prodali karte za fan pit za 3 crvene po karti.:pivopije::rockdevil:

 

AJD U ZDRAVLJU,ZIVELI!

Ja bih u ime svoje drugarice da se zahvalim starijem kolegi što je poslao info za one karte za fan pit što su se pojavile dva dana pred koncert. I da čestitam na iskusnom ulasku na koncert :)

 

preterase sa novim albumom, al to se znalo odavno...

Pa šta ima veze, dobar je novi album :D Mogli su za prvi put kod nas da zamene neku novu nekom starijom pesmom, ali kod njih to verovatno zahteva neku radnu akciju za 50 ljudi, dok nameste izgled bine-svetla-vatre-munje&gromove-šta-sve-ne da udovolji njihovim standardima. Ne bih se bunio da je bilo Mein Hertz Brent ili Let.mi.zi.du.stript, ali šta ima veze, bilo je odlično.

 

Pošto su svi sve rekli, kratko: VRH! Ko nije bio, sada zasluženo pati. Samo da dodam da su čike iz R+ postavili domaći zadatak svima nama, na temu "kako metalac treba da izgleda kad poraste" :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово је оно - како мали Перица замишља "афтерпартије". Шта кога боли курац за фанове? Комуникација бенда са фаном се завршава кад се заврши концерт, евентуално неких пола сата, сат после у случају да тада деле аутограме и сликају се. Суштина комуникације је да ти за потрошен новац добијеш квалитетан садржај што је у овом случају стопроцентно одрађено. Шта ће после концерта њима неко ко би дао бубреге за њих? Да их смара питањима? Да тражи мајице, коришћене гаће, трзалице и палице? Заболе их курац... Они хоће оно што и сваки нормалан човек у тој ситуацији жели - фине рибе које ће да се шеткају, смешкају, евентуално попуше или дају пичке (обзиром да све остало, пиће, клопу, цигаре, дрогу и слично већ имају). Иста прича и са тиме где су проводили време (Стефан Браун). Не, требало је да оду у неки од андеграунд клубова па да се онесвешћују од смрада кад оду да пишају...

 

И најбитније - разумем људе који нису имали паре па нису отишли, али и то се могло средити, један викенд рмбачења и то је то. За остале стварно немам разумевања и скромног сам мишљења да су се дебело зајебали.

Potpis druze

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово је оно - како мали Перица замишља "афтерпартије". Шта кога боли курац за фанове?

 

To je razlog zbog koga sam ja samo jednom bio na nekom afterpartiju, i više nikad. Mada, da sam jesenas otišao na Doro Pesch, kao što sam planirao, tu bi već afterparty imao nekog smisla i za mene. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово је оно - како мали Перица замишља "афтерпартије". Шта кога боли курац за фанове? Комуникација бенда са фаном се завршава кад се заврши концерт, евентуално неких пола сата, сат после у случају да тада деле аутограме и сликају се. Суштина комуникације је да ти за потрошен новац добијеш квалитетан садржај што је у овом случају стопроцентно одрађено. Шта ће после концерта њима неко ко би дао бубреге за њих? Да их смара питањима? Да тражи мајице, коришћене гаће, трзалице и палице? Заболе их курац... Они хоће оно што и сваки нормалан човек у тој ситуацији жели - фине рибе које ће да се шеткају, смешкају, евентуално попуше или дају пичке (обзиром да све остало, пиће, клопу, цигаре, дрогу и слично већ имају). Иста прича и са тиме где су проводили време (Стефан Браун). Не, требало је да оду у неки од андеграунд клубова па да се онесвешћују од смрада кад оду да пишају...

 

И најбитније - разумем људе који нису имали паре па нису отишли, али и то се могло средити, један викенд рмбачења и то је то. За остале стварно немам разумевања и скромног сам мишљења да су се дебело зајебали.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ja ne mogu da dodjem sebi od subote.....Polud'o sam!!!!

Nedelju dana pre certa sam samo Rammstein vrteo po kompu, a sada me je manija uhvatila, kao da ni jedan drugi bend ne postoji.

Hocu i da organizujem onaj fan klub nas da skupljamo potpise da dodju opet.....

Vec sam i poceo i pare da stedim, da ako dodju negde blize idem...ili za psihijatra ...Odvikavanje od Rammsteina.

Haos... ni nadao se nisam da ce tako biti....

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...