Jump to content

Posao


Guest Administrator

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Dramim ja privatno i u slobodno vreme. :D

Ali i radim u kaficu za 16000. Do ponedeljka. :)

 

Ne znam u kakvim si odnosima sa gazdom kafića, ali ne bi bilo mudro da mu kažeš da odlaziš, dok ne primiš platu.

Inače platu nećeš videti u 90% slučajeva. Ili će ti kasniti. Ili će se odužiti na 6 meseci, ili godinu dana, davaće ti u delovima, a gledaće da odustaneš.

Edited by Dark_Elf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa situacija je ovakva, bila je primljena jedna devojka i odradila je 3 meseca pa je odustala. Poslodavac sad ne moze da primi i mene na ta 3 meseca volontiranja pa mi nudi odmah godinu dana ugovora, a meni tako i odgovara, ne mogu da zivim od 10000 mesecno koje daju na volontiranje. Otvoreno su mi rekli da ce biti samo jedna godina, posto ne mogu da me zadrze i onu drugu koju oni finansiraju. I to mi je ok.

 

A sad, sta oni muvaju za zavodom za zaposljavanje pa u toku jednog konkursa promene 2 osobe za jedan program, mene ne zanima. Ja kad potpisem ugovor to je to. :)

 

 

@ Elf - Gazde su mi totalni carevi. :)

Dobijam dnevnicu svaki dan, baksis je moj. Jos sam im juce rekjla kakva je situacija i ostajem da odradim jos ovu nedelju. Cak i ako mi bude falilo kinte, uvek mogu da uletim da odradim smenu, dve vikendom i pokupim 2000. :D

 

Jos uvek ima dobrih i postenih ljudi, mada su retki.

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htedoh da pitam isto. :haha:

Ali kontam da se zajebava. Mislim, nadam se da je u pitanju sarkazam.

U sustini, sto pre skontas da ti posle faxa treba mnogo cimanja da bi dosao do odgovarajuceg posla, bice ti lakse. Ne vredi ziveti u oblacima, a preziveti se mora.

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja za koji dan uzimam diplomu i nemam nameru da radim kao dipl.ing. za takve pare... nikada ranije nisam razmišljao i želeo da idem odavde ali što sam bliže kraju studija i traženju posla u struci to je realnija varijanta da to neće biti ovde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...