Jump to content

Smrt poznatih ličnosti


Havočka

Recommended Posts

Au jebem ti, tek sad čujem za ovo... Pa dokle više!

Žao mi Blacka baš.

Bio je sjajan lik, samo svoj i potpuno anti-muzička mašinerija muzičar, na krajnjoj margini i skoro u ilegali posljednjih decenija. Apsolutno poštovanje za njega, jedan od ljudi kojim sam se divio.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mu poslušao taj album gde je Wonderful Life, i razočarao se malo, dosadno mi bilo skroz. I sama Wonderful Life pesma mi se ne sviđa nešto, mnogo mi bolja Hurts - Wonderful Life :bigblue:

 

Nisam ga posmatrao iz tog ugla odnosa prema muzičkoj industriji, tu respect od left-libertarian zajednice yumetala, ali kako god, 53 godine i saobraćajka, jebeni užas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dosadno mi bilo skroz

 

Jbg, taj album je još i daleko "najzanimljiviji", jer je i rađen pod palicom industrije.

 

Ako očekuješ bilo kakvu vožnju i "dešavanja" na njegovim kasnijim albumima, toga teško da ima, to je više stvar raspoloženja i njegovog specifičnog glasa i pogleda na muziku. Atmosfera kroz krajnju jednostavnost i svedenost, ogoljenost.

 

Sam je i izdavao svoje albume kasnije albume i ugovarao nastupe, uglavnom mikroskopske i uglavnom ostajući samo u najužim krugovima posvećenika.

 

A Wonderful Life (koliko god silovana nemilosrdnom medijskom eksploatacijom) i Everything's Coming Up Roses kao (zasluženo) njegovi najveći hitovi i dalje ostaju jedne od najljepših pjesama ikad napisanih.

 

U to ime, jedan plejbek iz 1989.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plusevi za brata Descendera.

 

Pratio sam mu karijeru zadnjih godina, bio na mailing listi. Tuzno je nekako sve to bilo nakon Wonderful Life albuma.

 

Mani lično Comedy album bolji, iako nema te vanvremenske hitove, ali npr ova:

 

http://www.youtube.com/watch?v=VYj15lCN6jo

 

i ova

 

 

su fenomenalne.

 

Veliki umjetnik bio

Edited by In The Flesh
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuzno je nekako sve to bilo nakon Wonderful Life albuma.

 

Da, ali to je bio njegov izbor i njegov put i neizmjerno sam ga cijenio zbog toga...

 

Mani lično Comedy album bolji iako nema te vanvremenske hitove

 

Kao album i meni :wub:

 

Veliki umjetnik bio

 

Bez ikakve sumnje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umro pevač Eaglesa.

 

Glenn Frey's death:On January 18, 2016, Frey died in New York City at the age of 67. According to the band's website, the causes of his death were rheumatoid arthritis, acute ulcerative colitis and pneumonia while recovering from intestinal surgery.

 

Ovaj se nalazi na Relaciji Pakla i Raja:

Hell Freezes Over

Long Road Out of Eden

Poslednja i zadnja 2 Albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...