Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Da li ste znali da je moguće platiti isti račun za telefon dva puta? Evo i kako. U pitanju je Ruma - VIP - centar. Prvog decembra sam došao i platio račun za telefon, tako što sam joj rekao broj, ona me pitala Slobodan? Da, taj sam. Toliko i toliko sam dužan, dam pare i obično me pita nakon što mi vrati kusur da li želim i račun, tog puta nije, da bih se mahinalno okrenuo i otišao. Ne leži vraže, stiže meni poruka za vikend da mi je danas bio poslednji dan za uplatu računa. WTFFF?! Odlazim danas kod njih i šta se dešava. Objasnim likuši šta se desilo, kako nemam račun, da bi mi ona rekla da bez dokaza o uplati ne može ništa da učini za mene i da sledeći put obavezno uzmem račun. Kao, poznaje me, seća me se da dolazim, ali njene ruke su svezane. Druže. I da sam uzeo taj jebeni račun, bacio bih ga istog tog momenta kada bih izašao iz radnje. Na moje pitanje, da li možemo da pogledamo snimak sa kamere dobio sam odgovor da nažalost kamera još nije ugrađena i da treba da bude uskoro postavljena.. Pišem ovo da vide svi i ne ispadnu slučajno ovce kao što sam ispao ja, jer je ovo čista stvar principa. Jednostavno mi na kraju pameti nije bilo da ovako nešto uopšte može da se desi. Toliko.

Edited by Morphy
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovaj pokušaj države da se sankcioniše!

Ete ga, ufikso sam ga.

 

U stvari, sjebaše nam skroz koncepciju. Satira, sarkazam, ironija, crni humor, sve je već izanđalo i prokazano konstantnim silovanjem logičkog poimanja. Uz'eš dve kriške parizera i između met'eš parizera da napraviš sendvič od parizera. Sjebani smo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i tako stojim ja kratko na svezem zraku vatam zjale na terasi od kluba (ni ne pusim, samo tako stojim), nesto pre 1h i vidim otvorio se drugi lokal pored, neki domaci restoran. 20ak sekundi posle izlazi konobar odatle da me oslovivsi me sa "momak", sto mi je upalilo alarm naravno, pita da l treba nesto, na sta ja sklopim kocke I shvatim da stojim na kao njihovom delu terase, a sto je sve jedna specificno konfigurisana terasa, sa istina nekim mentalno odeljivim zonama, ali arhitektonski je jedna stvar I nista tipa natpis ili upozorenje ili makar tepih ili uocljiva kapija (posle sam shvatio da ima kapija ali da se ne vidi kad je otvorena i bila je otvorena) ne daje do znanja da je tu nesto odvojeno. ja odmah u istom dahu kazem "ne, hvala" i pitam jel to privatno, on kaze jeste, ja u isti mah krenem da se udaljavam I jos kazem razgovetno i standardno ljubaznim tonom "nisam znao, evo idem". inace je tu bilo jos par ljudi koji desetak sekundi pre ovoga, koji isto (meni naizgled, kad sam posle povezao) nisu bili njihovi gosti, i ja sam bio zadnji. nazalost konobaru se moje ponasanje nije dopalo, hteo je valjda da skocim sa terase ili ukljucim dzetpek I krenuo je uzurbano ka meni da me "apsi", ono pribio se uz mene I kao oce da mi se namesti iza ledja da me pozuri I izbaci. vidim ja on bi malo I da me pipa pa mu kazem blago "samo polako, idem ja" I tu krene on u isti mah da mi govori da ne zajebavam I da me agresivno idiotski gura na terasi gde bukvalno bez preterivanja moze da se padne s nje. I ja se oduprem pasivno, okrenem skroz prema njemu dreknem umereno da skapira kuda idu stvari I on refleksno ustukne s obzirom da sam puno veci I ja gledam u delicu sekunde dal da ga tresnem blentavog (sto bi bilo puno bezbednije za sve u retrospektivi) I vidim da je neki calac, a gradja tipa dragan j vucicevic I ono sazalim se pa sam ga pustio da gurka tako nejako tamo amo ja se vec omlitavio od transfera blama I generalne otuznosti, samo razmisljam o njegovoj porodici jadni oni s takvim bolidom, ma vise ne znam sta da radim s njim, jos ljudi stoje tu I gledaju znaci uoci nove godine kuku...ali usled tog neartikulisanog pederskog gurkanja, u jednom momentu me gurnuo uz zidic gde su neke saksije, prakticno me gurnuo na same te saksije I jedna je zamalo pala nekom na glavu. totalna farsa, ja vec hocu da izvrsim sepuku I izlazi njegov sef, samo jednom mu dovikne žiko/miko stani I on stane kao dresiran. ja kazem "ja idem", odem I sve mi se slozi. sef je njemu rekao "skloni one tamo s terase" I onda je on cekao ad odu svi samonicijativno I da na eventualnom poslednjem (meni) izvodi rutinu da bi impresionirao sefa. to nema nigde na svetu, znaci znam 100% da je ovo nemoguce doziveti igde osim u srbiji :haha:

Edited by Berliner
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

prisustvovao sam prolivu u realnost degenrisanog balkanskog koncepta junastva - pogini kereći služeći gazdi za smešne pare. realno 7/8 bosanaca, 46/47 crnogoraca, 5/9 neiživljenih milenijalaca i 1/1 albanaca bi ga izbolo čakijom, nasmrt išaketalo i iznogatalo, bacilo sa te terase i ljuštilo mu kožu naživo. imao je sreće da je naišao na mene dobrog 'rvatinu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogli biste da se okupite i oko panonskog govnara, vidim spamuju po drustvenim mrezama da se dele neke njegove, veovatno degenerisane pesme, kao znak otpora. Pevac ili krelac, bice dobro pecenje, sto rekose u starom dobrom crtacu.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...