Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Брчкали се Вук Моб и Јала Брат у кади, прдну Јала и из дупета му излети нешто браонкасто попут нпр. Гастоза. Тек ће Вук Моб: '' Драгиаа, овоу је плод наше љооууубави! /ауто-туне

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брчкали се Вук Моб и Јала Брат у кади jebiga, прдну Јала и из дупета му излети нешто браонкасто попут нпр. Гастоза. Тек ће Вук Моб: '' Драгиаа, овоу је плод наше љооууубави! /ауто-туне

 

fixd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ne, ne da mu Stanija ipak... :haha:

 

Umesto buketa odmah tresi-mesi

Prilazi mi s leđa, ne skida mi čarape

Sve bi bilo super da sam neka ovca

I da nemam novca

Ali ovako - ne,ne,ne,ne

Ti si ljakse seksi, al ja to volim fensi...

 

:opusteno:

 

NO MEANS NO!

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosao Mujo u New York. Iznajmio stan,kad unutra puno miseva. Ne zna kako da prijavi gazdi to,jer ne zna engleski. Ipak ode do njega i kaze mu "Tom and Jerry?" Gazda ce "Yes,I know them" a Mujo "E,pa Jerry!"

Edited by Toki89
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radio sam dva tri dana u jednoj firmi, kao neka proizvodnja, a ono djoka, neka vrsta gradjevine ima da se lopata samo tako i to one velike lopate

 

ma kakvi nema šanse, nisam u kondiciji a i lopatu skoro nisam ni video, i kaže meni neki matoran poslovodja, a kako onda jebeš.... :haha::redface::evotigana::udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radio sam dva tri dana u jednoj firmi, kao neka proizvodnja, a ono djoka, neka vrsta gradjevine ima da se lopata samo tako i to one velike lopate

 

ma kakvi nema šanse, nisam u kondiciji a i lopatu skoro nisam ni video, i kaže meni neki matoran poslovodja, a kako onda jebeš.... :haha::redface::evotigana::udri:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...