Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

https://www.instagram.com/_sara.snjegota_/?hl=en

Kaže proud mommy :haha:

Što mi se sviđa što nemam instagram pa me udari PLS SIR LOGIN preko prstiju kad pogledam više od 2-3 slike kurvi :haha:

Kakva crna bruka, to nema kod nas u BEograd, svi Dačići došli i u đakuzi stoje, metuli na oči venecijanske maske svoje.

1 hour ago, Vlaja Buraz said:

И мене је заинтересовало подгријавање овог мртвог леша Божаниног оца па се мало распитам код људи који боље знају: у питању је пермутација, није Божана дошла "тати на позив" већ извјесна госпођица Сара Ш. и испало је додатно лоше јер је ту наводно било неко друштво бањалучких газда те је - послије "пуцања бруке" - избила туча и тад је заправо јавно откривен уходани круг проституције у хотелу "Талија" који се налази у центру БЛ, чији је власник Ђурађ Регодић, гле чуда, кум актуелног министра унутрашњих послова РС Драгана Лукача...

https://www.nezavisne.com/novosti/hronika/Banjalucki-biznismeni-VIP-klijenti-prostitutki/231836

Милан Иванковић, Мирко Рисовић и Ненад Лубурић (може се претрагом пронаћи чега су све власници), круже приче о њиховим дружењима са овим несрећницама, како играју карата и под сто бацају паре и кокаин да им се зваЧу млохаве ките а те кесице кокаина неотворене завршавају у тјелесним шупљинама за даље дистрибуцију... Нисам ни близу тих кругова али знам лика који зна лика који је слушао лика који зна лика... Мали је град.

Само још овај детаљ: тачно је да се Божанин отац убио, врло вјероватно од срамоте, она је у то вријеме радила као го-го плесачица и није је то баш потресло, штавише, на изјаве саучешћа је само одмахивала руком (то је тај побједнички менталитет).

Evo da se prenese na sledeću stranu post na koji sam se nadovezao, nema smisla sočan post da propadne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

50 minutes ago, bo88gdan said:

Dajte neki savet kako do ujutru da naucim 60tak pitanja za ispit :( 

Dobar način je da pišeš odgovore u svesku. 

Napišeš 3-4 puta odgovore na svih 60 pitanja, i trebalo bi da veliku većinu upamtiš tako. 🙂

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

36 minutes ago, Kumodraski Vo said:

Vidi sta cesce dolazi pa uci samo to..

 

1 minute ago, Dark_Elf said:

Dobar način je da pišeš odgovore u svesku. 

Napišeš 3-4 puta odgovore na svih 60 pitanja, i trebalo bi da veliku većinu upamtiš tako. 🙂

Oba radim, pisem ove za koje mislim da su sustinski vazni, ja mislim da imam disleksiju 😪

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 minutes ago, Dark_Elf said:

Dobar način je da pišeš odgovore u svesku. 

Napišeš 3-4 puta odgovore na svih 60 pitanja, i trebalo bi da veliku većinu upamtiš tako. 🙂

Ja tako radim za sve, tj pisem ogovor sve dok ga ne ubodem bez gledanja. Tj radio sam jer je gotovo napokon..

Najveci mi problem bio odvlacenje paznje, najbolje je cepati jedno 20-30 min pa onda napravis pauzu za cackanje neta i tako u krug..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebo škole... 
Čitajte samo mnogo knjiga, i to vam je najbolje obrazovanje. 

Jebalo ih bubanje više. Potpuno nepraktično, kada u praksi iovako sve naučiš, a zaboraviš što je nebitno. 
Pogotovo sad u eri interneta, svaki podatak koji ti treba, nađeš za sekundu. 

Školstvo je na neverovatno primitivnom nivou. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 hours ago, Dark_Elf said:

Ma jebo škole... 
Čitajte samo mnogo knjiga, i to vam je najbolje obrazovanje. 

Jebalo ih bubanje više. Potpuno nepraktično, kada u praksi iovako sve naučiš, a zaboraviš što je nebitno. 
Pogotovo sad u eri interneta, svaki podatak koji ti treba, nađeš za sekundu. 

Školstvo je na neverovatno primitivnom nivou. 

Bukvalno ovo

traze da sve definicije znas napamet iz udzbenika koji su oni pisali

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Šešelj ima dobrih knjiga, npr pre nego što je postao Srbin, njegova doktorska disertacija je solidna: "Politička suština militarizma i fašizma"

Tako da čak i kad se čita Šešelj bitno je koji Šešelj! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...