Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

I dobro, sad.. zašto se Nebojša Krstić, marketinški stručnjak ne oglašava? 
Kako ja da zazmem suprotnu poziciju od njegove, ako nije izjavio ništa povodom silovanja? 
On mi je uvek najpouzdaniji vodič za zauzimanje stava, i sad sam kao prazna ljuštura bez toga. 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Dark_Elf said:

I dobro, sad.. zašto se Nebojša Krstić, marketinški stručnjak ne oglašava? 
Kako ja da zazmem suprotnu poziciju od njegove, ako nije izjavio ništa povodom silovanja? 
On mi je uvek najpouzdaniji vodič za zauzimanje stava, i sad sam kao prazna ljuštura bez toga. 

šešelj je podržao lečića, tako da je meni bar jasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, Dark_Elf said:

I dobro, sad.. zašto se Nebojša Krstić, marketinški stručnjak ne oglašava? 
Kako ja da zazmem suprotnu poziciju od njegove, ako nije izjavio ništa povodom silovanja? 
On mi je uvek najpouzdaniji vodič za zauzimanje stava, i sad sam kao prazna ljuštura bez toga. 

Kako nije, podrzao je Lecica 😀

https://nova.rs/zabava/showbiz/sramno-nebojsa-krstic-na-tviteru-podrzao-lecica/

Edited by HADES

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, Dark_Elf said:

 

Šta je vama strašnije, stari SNS-ovci, ili mladi SNS-ovci? 
Ja razmišljam, ali ne mogu da se odlučim šta mi je strašnije. 

Mlađi SNS-ovci . . . dok vrište i pište iz utrobe paklenog logora . . .

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

18 hours ago, Srbin Hamza said:

podržao je i Jutku pa je ovaj osuđen

znači Lečić je propo

Sramota je porediti Jutku i Lečića, Jutka volka lubka štipa za bulju kao prostak, gleda svojim razrokim očima i priredjuje scenu kao Jabba the Hutt kad palaca jezikom po princezi Leji, on meće svoj kornišon samo u matore i debele kasirke koje se osećaju na beli luk, da im završi da rade u lokalnim prodavnicama za 20 000, dok Lečić, kao veliki umetnik, kreira magične momente, kanalisanjem erosa, anime i animusa dostiže jednak nivo duhovnog, umnog i spolnog jedinstva sa mnogobrojnim ženama od kojih mora da se brani, za razliku od Jutke paćenika. Samo se kurva seti kad zatreba "e pa ja ipak njemu nisam dala" pa iskoristi trend. Da mi nije lično objasnila jedna devojka da kad ona širi noge i uvija se dok govori "ne, ne", to znači "da, da!", možda bih imao drugačije mišljenje...

Taj Lečić je protiv klinke od 20 god morao sudsku zabranu prilaska da vadi pre par godina, sad moguće da mu je poseban merak naišao u momentu na Danijelu, ali sigurno ne mora da siluje da bi jebo. Samo treba da pusti poruku...

Toe bilo "oh ne, ovo je pogresno, ne bi trebalo ovo da radimo... Ah... Mmm... Ne... Ne... Neeeee..! ***štrtrtrccc*** ahhhh"

Iritantan mi je bio Leka do ovog skandala, ali sada je bitno podržati određene vrednosti, tj. ne podržati lažne PC vrednosti...

 

 

A Mika? Horor silovanja klinke od 18 god svakog utorka, nije on nju u tim trenucima prisiljavao i maltretirao, nego mala mislila da to tako treba jer joj je isprao mozak, a keva nije to ni znala... I tako puta 20 klinki i 20 keva i 20 ćaleta koji nisu znali da im Mika svake nedelje jebe ćerku a ona ne bi kao ali jbg od straha, neznanja, i želje da dobije ulogu, ona ćutala i širila, šta će... Kad ono skontaš bonus level jbt, u 2020. realnosti to se ladno računa kao silovanje, ide gas, ide tužba, ide sažaljenje, idu uloge, ko ne bi želeo da ima u ekipi žrtvu nasilja?

Da se razumemo, Mika je bolesnik oportunista, a Leka je šmeker oportunista. I dok postoji žeđ za pičkicom kod zlih moćnika i žeđ za "profesionalnim uspehom" kod ribica, one će da daju takvima, a ja ih podržavam da uzmu to što im se daje... Ako je to nemoralno ili zabranjeno, onda da se canceluju sve dame koje su se jebale za uloge... Nego danas 'oće prvo da se jebu za uspeh pa posle da budu žrtve jer su jebane... Jadna Danijela...

Lažni moral STOP!

P.S. I ove kurve koje pokušavaju da kompromituju Mimu Karadžića, samo nam daju uvid u to kakav je to šmeker, koji rujno vino pije s đevojkama... One koje dođu na vino, ne kače screenove...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, Srbin Hamza said:

Lečić će da se izvuče samo zato što SNS-u odgovara takva opozicija.

A da je izvršio krivično delo reko bih da jeste.

Ja se zalazem za fizicku a ne hemijsku kastraciju ako je covek stvarno silovao zenu

brutalno kaznjavanje plus obavezno dugogodisnja robija 

ali 

jednim uvidom u njen instagram profil

i time da kopira i zeli ovde da uvede 

Me too movement 

gotovo sam 100% uveren da nije bilo tu ni s od silovanja

  • Like 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dečko s kojim sam se družio je pre nekih 17-18 godina bio u pritvoru ali je brzo oslobođen. Ja sam se u to vreme družio s oboje. Ona mi priča jednu priču, on drugu, pa ajde ti znaj ko tu laže. Ni sam ne znam kako sam izbalansirao da ne budem na ničijoj strani. On jeste u to vreme bio spreman na sve, ali silovanje mi nikako nije išlo uz njega, ali dobro, nikad ne možeš da budeš 100% siguran. Ona je nedavno posle tolikih godina ponovo izašla u javnost s tom pričom.

Poznavao sam i čoveka koji je bio u zatvoru zbog silovanja koje nije počinio, nego eto rešila žena da mu se sveti zbog ko zna čega i upropastila je čoveka dok si rekao keks.

Ok je to u vezi kažnjavanja ali ponekad mi se čini da je dovoljno da neko samo bude optužen i odmah ga svi smatraju krivim, pa bi bilo fer i pošteno da za lažnu optužbu sledi i kazna teža od kazne za silovanje.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...