Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

dakle

suštinski

govoriš da smo okupirana država

i da ne trebamo ništa povodom toga da uradimo?

Pa jesmo okupirani, to ne znači da treba da nas jebu i stranci i naši, oko ovog prvog malo šta možemo da uradimo a oko ovog drugog možemo dosta.

Čistava istočna Evropa je okupirana u smislu u kom smo mi okupirani, ali nas domaći maloumnici sprečavaju da budemo na nivou Slovačke, Slovenije, Mađarske ili Litvanije.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može Radulović da priča do sutra da on hoće da mi budemo Danska, Holandija, Nemačka, to se neće desiti, radije bi mi bilo da to radi populistički nego da stvarno veruje da će on od Srbije da napravi Dansku...

 

Jbg to ti je ono, nećemo ovo, nećemo ono, daj sve odmah najbolje, pa dobiješ standard Moldavije i perspektivu Albanije, ali bitno da se nismo zadovoljili nekim tamo drugim ligama.

 

Jebeš ovo

lithuania-wages.png?s=lithuaniawag&v=201604041708n

 

Samo dosledno po 200 evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da su se takvi kao što si ti pitali, i dalje bi bili pod turcima.

 

naše oslobađanje od Turaka ima mnogo više veze sa stanjem turske države nego sa stanjem srpske države

 

za sve postoji vreme i mesto, bilo kakav ozbiljan politički otklon od EU i Amerike u ovom trenutku je nezrela maštarija

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

da su se takvi kao što si ti pitali, i dalje bi bili pod turcima.

 

Tako bre, kazi izdajniku!

 

Samo junastvo, ponekad cojstvo, a nadasve svijetli obraz.

 

12472644_1274316632582917_2238570595674644055_n.jpg?oh=cd113e8c138d4a9dba0185bf135ec0e7&oe=57BA168A

 

Jebem li im 100 tona benzina i ulja, pa na svaku kap po tri picke materine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može, ali da onda ukinemo carinu na svu robu koju ne možemo da proizvedemo.

 

Pa naravno. Što bi uvodili carine na kompjutere, recimo?

Jeste da i tako izlaze pare iz zemlje, ali tu ne može ništa da se učini (jer bi ljudi kopili kompjuter i ovako i onako), a lakše je za džep ako nema carina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mora neko i da bude obrazovan analiticar u zemlji. logicno da ce neki geek kao princ to da radi.

 

 

Odgovorno tvrdim, doduše u Prinčevom odsustvu, da su mu geostrateške analize ''piscem natare doces''

 

Kako je krenulo biće, Vođinom uredbom, zabranjeno razmnožavanje onima koji nisu članovi naprdne stranke. Ovom instagram fašizmu se mora stati na put, novac vašeg mukotrpnog rada, na ovaj ili onaj način, završio je u njihovim letovanjima na Maldivima, krstarenjima Mediteranom i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno. Što bi uvodili carine na kompjutere, recimo?

Jeste da i tako izlaze pare iz zemlje, ali tu ne može ništa da se učini (jer bi ljudi kopili kompjuter i ovako i onako), a lakše je za džep ako nema carina.

brdo malih i velikih stvari treba uraditi

ja bih ukinuo carine na uvoz južnog voća i sličnih stvari koje ne proizvodimo, pa bez obzira iz koje države da dolaze, čak i na kulture koje mi imamo ali ako se uvoze pre ili posle vremena prispeća kod nas.

em štitiom našu proizvodnju, em potrošače i svi se skupa zdravije hrane.

ali lupati opasne akcize na koka kolu, pepsi, fante, čipseve, čokoladice i ostalo smeće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...