Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Drzavu treba da vodi neko ko je

 

inteligentan

obrazovan

moralan

posten

hrabar

odlucan

odgovoran

 

pa i lukav sto da ne

 

a da li je ekonomista,pravnik ili propali slikar je manje vazno.

 

Zamisli dezurna libtard ekipa yumetala vodi drzavu,na primer poplava negde i treba da idu da pomazu narodu :haha:.. usrali bi se...

Edited by Speedz Maniac
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dosta ljudi sa Yumetala je išlo u Obrenovac da pomažu,za Kuruza sam siguran ,i ne znam ko još

dobri bi političari bili yumetalci, sigurno bolji nego tamo neki Krkobabić junior koji u životu nije podigao ništa teže od kašike

 

Drugo , političari i ne moraju da kopaju i da spašavaju decu iz Feketića ,njihovo je da vode razumnu politiku ,ili kako ti kažeš " da bude inteligentan ,pošten ,moralan"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vojska, policija, služba za vanredne situacije vs vlada države, ko treba pomagati narodu u poplavljenom području, pitanje je sad, spid manijak kaže da treba vlada, vučić se slaže i sprema tv ekipu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krkobabić junior koji u životu nije podigao ništa teže od kašike

 

Ne znam za Krkobabića, ali znam da je Dačić podigao teže od kašike - punu kašiku.

 

Gledam ove kvote za izbore i ivide se da nisu baš kladioničarske :bigblue: Na hendikepu se mogu lagano uzeti pare. Nego, koliko vidim svi daju samo jedan tip za izbore po tiketu. Zna li neko gde mogu da sastavim lep tiket pa da uz Vučkov poraz uzmem i novce pride?

 

Baš i ja sad to gledam.

Razmišljam da sastavim tiket u kome je SNS i SPS niže, SRS i DJB, više. I možda po singl za svaku od ovih opcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To će verovatno biti par dana pre izbora, sada ne daju zato što i sami znaju da su nerealne kvote, uglavnom uporedi danas kvote i od pre mesec dana kad su prvi put objavili, dosta promena se desilo a u kampanjama se ništa veliko nije dešavalo da opravda te promene u procentima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drzavu treba da vodi neko ko je

 

inteligentan

obrazovan

moralan

posten

hrabar

odlucan

odgovoran

 

 

Auuu, pa sad si me razočarao, pa gde ti je ono, homofob, rasista, nacionalista...

 

...a da to je ovo u stvari što podrazumevaš pod moralan, pošten, hrabar...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu, pa sad si me razočarao, pa gde ti je ono, homofob, rasista, nacionalista...

 

...a da to je ovo u stvari što podrazumevaš pod moralan, pošten, hrabar...

 

Najbolje da drzavu vode pederi,tranvestiti i cigani.Da se pokazemo kako smo pristojni ljudi svetu mozda nam daju bonu..

 

Vojska, policija, služba za vanredne situacije vs vlada države, ko treba pomagati narodu u poplavljenom području, pitanje je sad, spid manijak kaže da treba vlada, vučić se slaže i sprema tv ekipu.

 

Pa valjda treba da ode i neko iz vlade da obidje narod majku mu,predsednik i premijer su sa razlogom to sto jesu,jer imaju zelju da pomognu svom narodu jer ga vole i zbog toga i brinu o njemu.

 

To i ovo sto Vucic radi da ide da se slika da bi pokazao narodu ovo gore sto sam napisao nije isto jer Vucic i ekipa ne vole svoj narod pa zbog toga ga i izdaju i upropascuju na svakom koraku.

 

Vise ti momak imas slicnog sa SNS i Vucicem nego ja.Na primer istu poliitku samo sto bi ti verovatno malo ekstremnije nametao tvoje lose stavove u autokratskom stilu narodu i tukao ga ako treba.Vucic ce sa batinama ipak malo da saceka i daje vasu otrovnu ideologiju narodu na kasicicu da se ne desi suprotno da narod izmlati njega i celu njegovu bandu.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drzavu treba da vodi neko ko je

 

a da li je ekonomista,pravnik ili propali slikar je manje vazno.

 

Najbolje da drzavu vode pederi,tranvestiti i cigani.

 

Znači nečija profesija je nebitna za vođenje države, ali nacionalnost i seksualna orijentacija su presudne?

 

Pa ti si mnogo bliži SNS-u nego što misliš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje da drzavu vode pederi,tranvestiti i cigani.Da se pokazemo kako smo pristojni ljudi svetu mozda nam daju bonu..

 

 

Pa da ne može peder ili cigan da bude pošten, obrazovan, hrabar, odlučan... :no:

 

Do sada smo imali izuzetnog uspeha sa dosadašnjom vladom, sve pošteni, porodični ljudi puni patriotizma

Share this post


Link to post
Share on other sites

dosta ljudi sa Yumetala je išlo u Obrenovac da pomažu,za Kuruza sam siguran ,i ne znam ko još

 

nisam išao u Obrenovac, ali sam proveo dva dana na sajmu i Ušću

 

prirodnjaci su pragmatični, ali to nije dovoljno

na stranu to što su likovi poput Čučkovića i Mrkonjića prirodnjaci, pa se nisu pokazali kao političari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima sns, jer dovlači ljude u opštine u kojima imaju mali procenat glasova.

 

da bi ispalo posle da su imali veci procenat na racun neke druge opstine? kao da izjednace? previse mikromenadzmenta, uopste nije izvodljivo. to bi bio neki kolosalan projekat na nivou cele zemlje.

 

Ili ovo: ne da ujednace, nego da ucine da neko, za koga sada veruju da nece preci cenzus, izgleda po rezultatima kao da u toj opstini nije imao 5%, da se ljudi ne bi ohrabrili da na sledecim izborima glasaju za tu opciju jer su u njihovoj opstini kao presli. Ali to je nateeeguto do bola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jel, ima nesto vredno citanja na tviteru? cek da vidim...

 

oukej, ne obecava. moguce da stvarno to rade, vrlo ciljano. ali ne znam zbog koga...zbog svih verovatno. verovatno ne samo zbog radulovica jer je on rekao da se povlaci ako ne predje cenzus. znaci neka stranka koja nije DJB je na rubu, al ono bas 5% +/- 0.5 prema najboljim saznanjima sns-a.

 

ijaoo kada bi neko od dsovaca pao ispod cenzusa kako bi to bilo dobro, znaci bilo ko, cekam godinama ovu propast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...