Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ako ima novosadjana ovde, pitanje - jel istina da je u novom sadu bila kolona od 2km pristalica av-a?

 

Dolazili su sa svih strana, parkirali buseve gde su hteli ali da je bila kolona od 2 km, tesko je reci.

 

Evo ovde mozes videti delic

 

 

I da, 95% okupljenih nisu iz Novog Sada,

Share this post


Link to post
Share on other sites

hteo je da kaže da čak i da osvoji 30% (što nije realno) opet je gubitnik ako vučić ode preko 50%

 

dovoljno je glupo sto sugerise da postoji teoretska mogucnost da udje u drugi krug. sjebao se lik. ne moze nista razumno da kaze jer se doveo u nemoguc polozaj. ko ga sisa kad ne moze da se izdigne mentalno iz opozicionog obdanista i relacije njegove kvazi-strančice sa drugim boranija strankama kao sto je DS i umesto toga razmislja o dobrobiti zemlje. da je pravi patriota i da je zeleo da se zrtvuje kao sto sad folira da moze i zeli, bio bi podrzao jankovica na vreme i rekao svima "mi podrzavamo jankovica jer cenimo njegov integritet, njegov rad, njegove stavove koji se u bitnim tackama podudaraju s nasima sto znaci da delimo istu viziju a DS KO JEBE."

onda bi neki rekli e pa ne mozete tako vi pravite apsurd u opozicionom bloku blabla i onda bi radulovic rekao PUSITE GA i serem vam se na opozicioni blok i krepani mentalni dosizam kušajte izmeta, jankovic nije niciji, on pripada narodu i mi ga principijelno podrzavamo

e to bi bilo zrtvovanje. sad nema sta da zrtvuje vise.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dovoljno je glupo sto sugerise da postoji teoretska mogucnost da udje u drugi krug. sjebao se lik. ne moze nista razumno da kaze jer se doveo u nemoguc polozaj...

 

Zašto bi... o čoveče... Radulović morao po defaultu da podrži Jankovića?

Je l' Janković novi mesija? Ili su ga Tarabići predvideli?

Radulović je na početku rekao da svi malo iskuliraju i saćekaju da vide kojeg će SNS kandidata da izbace, pa onda da zajednički dogovore najbolju strategiju. Da su ga poslušali, sve bi mnogo bilo lakše. Ali ne... glupanderi (i Jeremić i Janković) su morali odmah da trče pred rudu, jer ne mogu da obuzdaju svoju sujetu. I sad im je Radulović kriv? U politici moraš stvari da radiš promišljeno, a ne emotivno.

I mnogo mi ide na živce taj stav da je Radulović sad nešto kriv. Nit' ga je ko od kandidata pitao da li misli da treba da se kandiduje, a ovamo očekuju bezrezervnu podršku, i kriv je ako ih ne podrži. Janković pogotovo. Pa nije Radulović veverica, pa da ga svaka šuša vesla tamo i amo. Osvojio je više od DS-a na izborima, a i dalje ga tretiraju kao minornog eventualnog partnera.

I treba da ih sve odjebe, kao što je i uradio, da ga ne bi sa sobom povukli na dno.

  • Upvote 13
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takojeslažemse. Već sam rekao šta mislim o tome, ali moram da ponovim, jer sam opet uz par ovakvih gluposti o nekoj Radulovoj krivici i propasti, pročitao i ovaj tekst, gde se tera, optužuje da je gotov, da je proćerdao istorijsku šansu i tako to. EJ?!

Je l' treba još nešto glede toga da vam spočitavam?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazili su sa svih strana, parkirali buseve gde su hteli ali da je bila kolona od 2 km, tesko je reci.

 

Evo ovde mozes videti delic

 

https://www.facebook...828856394048549

 

I da, 95% okupljenih nisu iz Novog Sada,

Јутрос око 9 гомила АВ бусева кретала са Церака, и ибарском из унутрашњости ка аутопуту. Другарица која је преко снс добила посао у општини Савски венац, данас се "чекирала" у Новом Саду. Општа мобилизација, само још контрамитинзи да почну

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je

 

otkud uopšte sad ta ideja da Janković treba da bude jedini kandidat ujedinjene opozicije i kome je samo palo na pamet da oko toga nema pregovora?

budalaština

 

neko iz ds-a dosetio da moze da se iskoristi sj-ov "glasacki kapital" uz dobru promociju, pokrenuo akciju apel100 i krenuo sa javnim licnostima iz sporta i umetnosti u jednu "bubble" akciju za koju su ubedjeni da ce im doneti 89.5% glasova jer svi u njihovom drustvu su odusevljeni idejom.

 

uz masazu ega, obecavanje kako ce ga slusati i kako ce on biti glavni i pitati se za sve, a stranka i ljudi su tu na raspolaganju (nisu svi tako losi, ima tu i dobrih ljudi (citaj ima ljudi koji su mi obecali svasta)). cela masinerija na izvol'te, sj prihvata, idu kod djb, radulovic i ekipa naravno skapiraju o cemu je rec (kakav kurac ds), sledi odjebavanje. treba imati na umu da je prethodnih 10 godina sj bio shef ljudima i jako je tesko i porazavajuce nakon toga prihvatiti bilo koju ulogu u kojoj nisi glavni.

 

i jako je zajebano kad se okruzis istomisljenicima sa previse entuzijazma, ne vidis vise nista realno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...