Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

https://rs.sputnikne...povic-izbori-1/

 

У последњој предизборној недељи Војислав Коштуница, бивши лидер ДСС, који се 2014. године повукао из политичке арене, чини се да, ипак, саветима и богатим искуством, помаже у кампањи Александру Поповићу кандидату за председника Србије.

 

 

unosi mi dilemu čovek

 

 

inače, poznajem nekoliko ljudi koji će sada prvi put glasati, a imaju glasačko pravo već desetak godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radulke - 20.97 %

 

Popović - 19.35 %

 

Obradović - 16.13 %

 

Mnoga pitanja sam označavao pod ''manje važno''

A pitanja kao da je sastavljao Prince ili tako neki kancelarijski moljac.

 

Ja sam prauuunik, ne ginekolog! Generaulni je zadužen za ginekologijo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kuruz

Znači Koštunica je podržao ogranak DSS-a koji je izbacio Raškovićevu zarad saradnje sa gnusnim SNS-om.

Ja stvarno nikada ništa loše nisam čuo o Popoviću, i verovatno je kvalitetan čovek.

Ali zašto ga DSS onda nije izabrao za predsednika, a ne da vršilac dužnosti predsednika bude onaj (ne znam mu ni ime) što šuruje sa SNS, i koji je izbacio Sandu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ne budem oženio Hrvaticu, onda će to sigurno biti neka Engleskinja.

 

Brate, ako želi iko da ruši Vučića na ikakvom realnom osnovu, treba da se kloni kreatura poput Brkića.

Ako neko napada Vučića, a jasno se vidi da izmišlja dok govori, to ide u prilog Vučiću.

Odbacite te kreature!

 

Branko Dragaš i Lučić su izuzetni primeri tih kreatura. Zato što su najsakriveniji. Ako njih izvališ (a meni je trebalo par odslušanih intervjua sa njima da ih izvalim (tebi će možda trebati još manje)), i to je to. Ispod njih imaš onog retarda Miroljuba Petrovića. A ispod njega je ovaj Brkić.

 

Ja sam srpski nacionalista (ili partiota... kako god ga nazoveš).

Sve te kreature smetaju i kvare sliku svim normalnim ljudima šta srpski patriotizam zaista jeste.

A to sigurno nije ksenofobija, rasizam... i ko zna koje stvari koje nam vrli englezi spočitavaju.. isti oni, što su imali robove do pre 50 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde u istu ravan Miroljuba, Lučića iiii Dragaša i Brkića, koji su sa druge strane ideološkog roštilja. I nadasve ljudskog.

 

Prosto, nisu isti padež.

 

Dobro, za mene je madam Fani. Godine pritiskaju polako, šta ću.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde u istu ravan Miroljuba, Lučića iiii Dragaša i Brkića, koji su sa druge strane ideološkog roštilja. I nadasve ljudskog.

 

Prosto, nisu isti padež.

 

Dobro, za mene je madam Fani. Godine pritiskaju polako, šta ću.

 

Pa madam Fani je pojam patriotizma za njih.

Ona lepo kaže "I spit to the germans", i pljuje okupatore.

Tako i treba.

 

A u istu ravan stavljam sve te kreature, zato što se svi kriju iza srpskog patriotizma i nacionalizma (to su inače, meni izjednačeni pojmi).

Zašto niko ne pokrene iole inteligentniju nacionalnu priču? Zašto naše "patriote" uvek moraju da budu odrpani, neuki, krezubi?

Ko fura tu priču?

Evo ja sam srpski nacionalista, pa nikog nikada nisam uvredio, nikom rekao nešto nažao zbog politike, ili ostrašćeno. Nisam ni krezub (mada razmišljam da skinem koji prednji zub, zarad autentičnosti).

Imam dva ekstradrugara, polu-htvari... a i da su full hrvati, ako su to što jesu... i dalje su mi ekstra.

 

I sad... Brkić da gostuje bilo gde i predstavlja patriotizam?

Ja i on smo dva različita sveta. Ne želim mu ništa loše... nek je živ i zdrav, al' nek je dalje od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni ovo lici na bacanje udice opoziciji na koju se oni glupo pecaju - jer sve reakcije opozicionara na ove naslovne strane zvuce kao kmecanje gubitnika "nije fer, vidite sta nam radi u medijima, on nas drzi u mraku a mi iz opozicije smo zrtve vucicevih medija, itd". takve reakcije zvuce pickasto, a ljudi to ne vole.

 

po meni opozicija treba da se drzi maksimalno 3 teme protiv vucica i da to ponavlja ljudima: lopovluk, pozivni broj za kosovo i vuciceva veza sa blerom i ostalim sto su nas bombardovali. sve ostalo treba ignorisati i svu propagandu usmeriti na te tri teme.

 

ali opet, svako "zna" sta treba da se radi i lako je kenjati na netu... :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...