Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Javlja rodbina iz sela da je kod njih izaslo 270 na glasanje i od toga 230 zaokruzilo Picoustog. Ne sumnjam da je tako i po svim selima sirom Srbistana. A sutra da ih pitas kako im je kukali bi ko pregazeno kuce. Zona sumraka. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voli Srbiju.

 

lol

 

prevaspitaj đecu

 

Ja od danas prestajem ''dobar dan'' da rečem babama i dedama, prestajem da im ustajem u prevozu i prestajem da im pomažem sa kesama uz stepenice xD

 

 

Kad ti za svojih 60-70-80 godina života, iskustva i mudrosti, gledanja ratova, sankcija, gladi i ostalog i dalje nemaš 2g mozga da sabereš dva i dva, ko ti jebe mater, crkni. Njima je i 60 god mnogo.

 

 

Treba da se doda faktor koji vrednuje glasove na osnovu toga koliko ti je ostalo godina života (u odnosu na prosečan životni vek m/ž)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je apsolutno van pameti da nije podignut broj ljudi koji je izašao.

Moj ćale i ujak su glasali prvi put od 2000.

Ja sam glasala prvi put.

Firma u kojoj radim, od nas 29 glasalo je 27, od toga 26 za Belog i jedan za Jankovića - sve apstinenti sem Jankovićevog.

Jeste, kapiram ja da živimo u kapsuli gde se krećemo među sebi sličnim ljudima, ali mi je apsolutno neverovatno (ispravite me ako grešim) da je onaj klip predstavljanja koji jebeno traje 50 minuta pregledalo od početka do kraja 140 hiljada ljudi. Jedino ako yt nije promenio politiku da se računa kao pregled i nešto manje od cele dužine trajanja klipa, publike je bilo.

 

Kapiram ja da niko nije sumnjao da će vođa pobediti, izgubili smo pre nego što smo počeli, i jasno mi je da ko izlazi na protest izlazi bez mnogo ideje o tome šta bi se moglo postići; sa druge strane, lično naginjem ka tome da mi je draže da izigravam kalimera nego da sedim i ne radim ništa.

 

Ne vidim ni šta može da se uradi.

 

Užasno mi je krivo zbog svega ovoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ova Vojvodina nije jasna, Da li je moguce da pickousti ima procentualno vecu podrsku u Vojvodini nego sve dole juznije? Jasno je da Beograd izvuce ostatak ispod Save i Dunava, no sta je sa ovim NS-om? Zivim u njemu, iskreno slabo koga znam da neko glasa za AV. Pogledas rezultate i samo...wtf?

 

Tek sav onaj ocaj po selima van, kuka na sav glas kako se ne moze vise ziveti i opet daju podrsku pederu...samo mi nije jasno zasto? Su picku materinu...

 

rumenka

stepanovicevo

kisač

čenej

veternik

futog

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav crni kurac protest, nema tu nista, izdominirali nas botovi i to je to. Mozemo da se "vućamo" koliko zelimo, ali cinjenica je da je Vucko odradio vrhunski posao i dobio na svim poljima. Greske opozicije za nauk pa da nesto i nauce iz toga za sledece izbore, ali kakvu opoziciju imamo, cisto sumnjam da ce nesto da se menja. Svi iz opozicije da pojedu govno sto nisu slusali Radulovica, i bice debili ako ga ne poslusaju za sledece izbore.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što kaže ludi Dragaš, moguće da Vučić i sa 10% vlada:

- 10 % zavedenih koji zaista veruju u to što psiho priča

- 10% ucenjenih, uplašenih mahom iz javnog sektora

- 10% pokradenih

 

Dodajte tome milion fantomskih birača (a možda ih ima i više). Što kaže jedna ženica u komentarima: "Osvrnite se oko sebe ljudi. Muž mi je u Nemačkoj, i više od polovine prijatelja zapalilo za inostranstvo". Otišlo je mnogo ljudi, i skoro svi se i dalje vode ovde da mogu da glasaju.

Ostali samo ucenjeni i zavedeni.

A i od zombi omladine nema vajde. Očarani Parovima, njih iline interesuje politika, ili bi dali Vučiću glas (jer u pauzama parova puštaju propagandu).

 

 

Kapiram da ima dovoljno dokaza da se krađa desila, počev od toga ko broji glasove, koliko je kontrolora dobilo batine, koliko ljudi je glasalo bez lične karte, koliko je glasalo iz straha, ko ih je čekao 15 metara od glasačkih mesta, ko im je lupao na vrata da ih vuče na izbore, čija majka nije glasala jer komisija ne šalje nikoga u slučaju da je osoba nepokretna, i well, da ne dužim, ima tu podučak spisak sranja zbog kojih vredi derati se barem, pa kud puklo

 

Krađa se naravno desila, kao i uvek.

Ali ako je opozicija htela da diže frku, trebala je to ceo dan juče da radi.

A ne da čekaju rezultate, pa ako im se ne svidi, onda da udare u galamu.

 

Malo je ono.. lame...

Edited by Dark_Elf

Share this post


Link to post
Share on other sites

55% je neka realnost. Ne znam sta ste vi ocekivali. Ima mladih koje ili zabole kurac ili su razocarani i zombirani, to je svugde u svetu tako, ali ima ih dosta koji su van mesta boravka, negde na radu u inostranstvu, dok su penzosi svi tu i svi izlaze na glasanje, a po ceo dan gledaju Vuicicevu propagandu, u pauzi izmedju Parova i Farmi. Oni nisu mrdnuli iz svog sela 3 puta u zadnjih 10 godina, odu do prodavnice i do poste da plate racune, nemaju blage veze sta se desava u zemlji, ne preostaje im nista nego da veruju u ovo sto im se servira. Na kraju krajeva 80% njih nema blage veze ko je Radulovic ili Jankovic, mozda su samo culi to ime tamo negde usput i to uglavnom u negativnom kontekstu.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

anković je tokom noći rekao da i on proglašava pobedu, ali pristojne Srbije, da bi tokom prvog postizbornog dana naveo da se "ide dalje, uspravne glave".

 

Ja ne znam šta Jankoviću treba ovo.

Ne sme da deli Srbiju na taj način. On kao da želi da napravi jaz između sebe i onih koje mora privuče da bi pobedio Vučića.

Pokenjao se po svima koji nisu glasali za njega. Ispada da su oni za njega ološ, a pristojna Srbija je glasala za njega.

How, yes, no.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije reč o emotivnom razočarenju, nego o bolnom sagledavanju realnosti

i gde nema baš ničeg pozitivnog.

iako vidim da SJ ima razloga za radost... sve i da to ponovno formiranje neke evropejske opozicije ima šanse da sruši vučića, mene ne zanima posebno. a nema baš nikakve šanse. ako će u nekom momentu nemačka i sad odlučiti da je vučić potrošen, pa odluče da podrže SJ... ni to me ne zanima posebno.

 

više bih voleo da Beli preraste u neki pokret, jezgro nečega novog. mada sumnjam da većinu njegovih glasača to uopšte zanima.

radule da uspe da se sastavi posle ovoga...

 

sve to na stranu, vučić 2014 dobio 1.7 miliona, prošle godine sto hiljada više, ove je na preko dva miliona, jeste da mu koalicija liči na Borg asimilaciju svega i svačega, ali brojke su brojke. u beogradu je i dalje na preko 40%, u novom sadu još bolji, u nišu preko 50%... manje gradove da ne pominjemo, tu će sledeću deceniju da dominira. može bez ikakvih problem da vlada do 2020. a verovatno će sledeće godine to produžiti za još dve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam glasala bez da mi provere prste, primera radi.

Takođe, zavedena sam na pogrešni kućni broj, moj ćale je glasao na drugom mestu. Kada je tražio da mu okrenu drugu stranu da vidi da li me ima dva puta, nisu mu dozvolili da pogleda.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pitanje je kako bi bilo bez krađe. On je preko 50% za nekih 100-150 hiljada glasova. A mislim da su pokrali više od toga. Ali svejedno, nije to izgovor. Opozicija, kad već nije mogla da se složi oko kandidata, morala je da se dogovori bolje oko kontrole, a ne da dozvoljava sve i svašta i da bugarske vozove prijavljuju na tviteru umesto policiji. I naravno, nastavljeno je pljuvanje DJB po društvenim mrežama za loš rezultat opozicije :D

 

ShinigаmY kad dobije švapsko državljanstvo da nas ženi jedno po jedno

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istekle licne karte se vracaju i ne mogu da glasaju sem ako se svi iz odbora sloze da ga puste, to za fantomske glasace mora da bude isplanirano isto za svakog ponaosob i kapiram da prolazi samo u manjim mestima ali stvar je u tome sto nisu imali ni potrebe da kradu kad mladi ne izlaze a matorci glasaju za sns i to je to..

 

Ovo za bugarske vozove je da bi bili sigurni da ce da glasaju za sns? Pa kod mene su ljudi otvoreno slikali svoj papiric, jedan lik cak naglasio da mora zbog sefa, neki drugi sebe snimio kako ubacuje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...