Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Potapsite se po ledjima medjusobno

 

Slicno je, jebo vas ja

 

Ali ne treba dozvoliti da jos jednu diskusiju uniste kompleksi :haha:

 

Citao sam tekst i podsetilo me je dzerimanderisanje na koriscenje prigradskih opstina u glasanju, nisam nigde rekao da to jeste dzerimandering, uostalom te granice nisu menjane pola veka, zar ne? Izvinite molim vas sto ste mislili da sam rekao da je to to, je l' sad bolje? :haha:

 

Ae kazite vi meni kad ste tako pametni: kome odgovara da te opstine budu 'deo grada'?

 

ImHo, komunjare su to pripojile da bi centralizovale i lepse manipulisale sredstvima, a ovi posle su iskoristili izmedju ostalog i za manipulisanje mase oko glasova, jer je to stanovnistvo lakse za manipulisanje

 

Drugo, ako je sve to grad Beograd, zasto npr. kad pacijent dodje u KCS iz Beograda, pise mu u prijemnoj listi npr. "opstina Vračar, Beograd", a ako dodje iz Obrenovca, piše "opstina Obrenovac, Obrenovac", a ne jebeni Beograd? :D

Vidi se da je to zbudzeno malo nakaradno, kad god i ko god da ga je budzio, i kako god da je administrativno reseno

 

Sledeci put obrazlozite svoja sranja da ne obrazlazem ja umesto vas

 

U stvari Carli ne mora, on je prosli put kad je obrazlagao pricao sa samim sobom i uvodio fado u pricu o melodic black metalu :P

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar favorit za gradonačelnika, preko kurca do zvezda

 

Živ dokaz da treba sanjati, ko je verovao da će neko uspeti da izjebe svoj put kroz hijerarhiju sve do pozicije gradonačelnika glavnog grada

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

U intervjuu koji je pre četiri godine dao za hrvatski magazin, a koji domaći mediji nisu preneli, Mali je predsednikovog brata predstavio kao „sivu eminenciju“ vladajuće Srpske napredne stranke (SNS).

Share this post


Link to post
Share on other sites

^

 

Neam pojma, vise mi ovo lici na kraj i raspad nego na korak napred.

Ne lozim se nesto na "ostavku kao gest preuzimanja odgovornosti", jer mi deluje da nema ko da zameni ove sto odose.

 

Mljeh!

 

 

Gasi svetla, ne vredi stoci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glavno da su sjebali "kraljicu" tj. glavnog diktatora. Mada mi se čini da su nešto omašili. Možda je stvarno Radulović neviđeni zadrti egomanijak, čuo sam mnogo loših stvari o njemu i načinu vođenja DJB u poslednje vreme.

Opet, njega je trebalo prokazati i sjebati. Tj. DJB. I uspeli su.

Sad se vraćamo nazad za projektantsku tablu.

Wily-Coyote.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...