Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa ako tako gledas onda su svi sumnjivi. I lepo rece on da ne izmislja toplu vodu, hoce da primeni najbolje sisteme iz dosta uspesnih drzava, pa ce da gura sa time i ako ga narod podrzi videcemo kako ce to da primeni.

 

Meni je stvarno smesna stvar kad kazu da se ovde nikada nista nece promeniti, pa naravno da nece ako ne verujemo u promene. Naravno da moze samo moras narednu deceniju da radis na tome i da konacno jednom za svagda se korpucija, siva ekonomija, isisavanje fondova, NVO i ostala govna koja guse budzet posalju na smetliste.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno i meni je postao sumnjiv, svako ko ima botove je sumnjiv, a radule ih ima i očajni su.

Kapiram da je on neka rezervna opcija zapada, kada vučiću istekne rok upotrebe.

Glasaću i dalje za njega jer još uvek nije izneverio očekivanja ali sve više se plašim da ne bude priča kao sa g17, naravno ne toliko katastrofalna s obzirom da nije ostalo mnogo stvari koje mogu da se razjebu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno i meni je postao sumnjiv, svako ko ima botove je sumnjiv, a radule ih ima i očajni su.

Kapiram da je on neka rezervna opcija zapada, kada vučiću istekne rok upotrebe.

ima razlika, doduše

sns botovi svi mahom to rade iz interesa

ja sam prilično ubeđen da su ovi radulovićevci iz ubeđenja, evo pun ih i jumetal. :bigblue:

 

a ovo drugo sumnjam jako, kada vučića istroše imaćemo uzdizanje DS-a ponovo ili nekog fabrikata, nekog borka il tako nešto.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta zna Borko, bolje da nam dođu bar jedan mandat DSS/Dveri, da sedimo u kasarni i gledamo na TVu od 10 inča i dve i po boje kako sede u skupštini i zajedno se krste u čuđenju na dešavanja u okviru unutrašnje i spoljne politike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar dobio posao na mesec dana od neke agencije protiv korupcje itd... ima 3 mesne zajednice (ne previše velike) da slika predizborne plakate i da ih broji, ne verujem da će za celih mesec dana raditi više od 10 sati ukupno, 45ooo RSD plata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreto, a sta ce biti ako Seki bude sa Vuckom, hoces napraviti bunu na dahije?

Pa nista, ispasce majmun, a i ja zajedno sa snjime.

Odakle sad to da ce bbiti sa Vucicem? Lazu sine i klevecu, ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar dobio posao na mesec dana od neke agencije protiv korupcje itd... ima 3 mesne zajednice (ne previše velike) da slika predizborne plakate i da ih broji, ne verujem da će za celih mesec dana raditi više od 10 sati ukupno, 45ooo RSD plata.

 

У тој агенцији главну причу воде ови са ФПН-а. Кад видиш Чедомира Чупића да се бори против корупције, све ти је јасно...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sve mogu da razumem, ali retardirani Tadić da se ponovo kandiduje... pa jel' on stvarno misli da će neko glasati za njega? Ja kontam da je Čanku i Čedi lakše da prođu cenzus bez njega.

Dok je on vladao, lopovi su se kotrili oko njega, a on to nije primećivao, ili se pravio da ne primećuje (kako beše ona izjava: Ima bezobrazno bogatih). Okrenuo je DS-u leđa u najbitnijem momentu pred izbore, sklepao neku kombi stranku. Čemu li se taj nada?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pa nista, ispasce majmun, a i ja zajedno sa snjime.

Odakle sad to da ce bbiti sa Vucicem? Lazu sine i klevecu, ljudi.

 

Brt, ni ja ne bih voleo da se to desi ali vidis da nesto mnogo ne pljuje Vucica koliko Tomu. A i cim je bio sa SPS devedestih a nazivao ih olosem i sta sve ne, jbg, mozda i dodje psihopati pod skute.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi trebalo ici toliko daleko u osudjivanju te kombinaje sa SPS pred pocetak rata. Moralo je tako biti.

Seselj mozda i jeste delabona, ali on je za to sto prica odlezao dobrano, sto kod Jeremicevog dede Pozderca u kazamatu, sto u jebenom Hagu. Na kraju krajeva, ne bih mogao da glasam za nekoga ko ne moze da me pocepa u nekoj debati, ko ne moze da me dotuce cinjenicama. Jebo drzavu, ako sam ja bistriji, od na primer, premijera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...