Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

Zato Satanist este klasik, sto ce vreme pokazati, neam ni naimanju sumnju

 

Naravno, Zos olican album, tehnicki perfektna svirka, ali ko ne vidi napredak kod njih u 2015oi u smislu koliko su sazreli kompozitorski i produkciski, da zaokruze edan album, kao krunu kariere (ideologia, crnina, redenici i ostale uzgredne stvari su i onako za Marko Nikolic, veltsmerc i estetika ljude), zelim vam talas Deafheaven i sliznih bendova...kao sto ga uostalom i dobiate

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

' timestamp='1533241345' post='2991072']

Jebes mi sve moram da vidim sta je to Rom i da procitam. Rom 5:8, Rom 5:12...

 

Е виш мени се повраћа од тих фора које су урадили мардук а сад и ови (мада верујем да има још бендова који то раде) где пљују хришћанство најстрашније и све везано за то а онда покупе неки цитат из Светог писма да би као звучало до јаја. Шупичкуматерину,серем им се у тај квазисатанизам кад цитирају нешто по чему пљују. Тешки лицимури.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, koliko je Nergal urnebesniji u ovom spotu nego Shagrath. Ono najvise sto me nervira kod njih sad je to sto se bas guraju sva svetla pozornice ka njemu, idolizovao je lik sebe kao nekog ultra buntovnika novog doba. To me isto razocaralo kad sam ih gledao na BA 2016, nije mi pokvarilo muzicki The Satanist, odvalili su kako su odsvirali, ali brate, sva svetla ka njemu, a on trci, baca krv, daje hostije, i jos neke smesne stvari.

2010 na Exitu, e ono je bilo raznosenje, svakako je uvek na njemu bila glavna prica, ali tad su nekako delovali kao jedinka, da se nista on toliko ne izdvaja od ostalih.

 

Spot je stvarno smejurija, on sam kvari pesmu, koja nije uopste losa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, koliko je Nergal urnebesniji u ovom spotu nego Shagrath. Ono najvise sto me nervira kod njih sad je to sto se bas guraju sva svetla pozornice ka njemu, idolizovao je lik sebe kao nekog ultra buntovnika novog doba. To me isto razocaralo kad sam ih gledao na BA 2016, nije mi pokvarilo muzicki The Satanist, odvalili su kako su odsvirali, ali brate, sva svetla ka njemu, a on trci, baca krv, daje hostije, i jos neke smesne stvari.

2010 na Exitu, e ono je bilo raznosenje, svakako je uvek na njemu bila glavna prica, ali tad su nekako delovali kao jedinka, da se nista on toliko ne izdvaja od ostalih.

 

 

Čoveče ja sam takav utisak o njemu (Nrgalu) stekao kada sam prvi put čitao članak o tom bendu (tad su još bili i ok), a to je bilo pre sigurno petnaestak godina, od tada pa do dana današnjeg većeg pozera, hvalisavca - ljigavca u metalu nisam sretao.. haha sretao? naravno, nisam nikada prisustvovao njihovoj svirci (a bilo je nagovora) niti nameravam! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čoveče ja sam takav utisak o njemu (Nrgalu) stekao kada sam prvi put čitao članak o tom bendu (tad su još bili i ok), a to je bilo pre sigurno petnaestak godina, od tada pa do dana današnjeg većeg pozera, hvalisavca - ljigavca u metalu nisam sretao.. haha sretao? naravno, nisam nikada prisustvovao njihovoj svirci (a bilo je nagovora) niti nameravam! :)

 

Krucialno vazno za komponovanje relevantne muzike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma meni je Deni i dalje ljigavac. Sagrat je na primer isto postao nepokretljiv lik na bini, a kao klovan nakindjuren. Zato mi je drago da se na drustvenim mrezama ne forsira bas toliko, da se ne sramoti jos. A Nergal nema jebeni dan da ne postavi status kako je pokorio svet. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...