Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Hese - Srecan je ko ume da voli

Odlična zbirka svega i svačega, mada su me citati manje zaintrigirali, budući da sam pročitao dobar deo Heseovih romana i novela, te već imam omiljene misli i delove.

Pripovetke i pesme su upravo ono zbog čega ovu knjigu vredi imati, ako čitalac nije početnik kada je Hese u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Što vam rokaju ove minjare? Neka čita svako ono što hoće, SF, epika, Den Braun...

 

Velika debela plusčina je i sama činjenica da neko želi da odvoji vreme da čita knjige u ova vremena kada se toliko tovimo svakakvim informacijama sa cyberspace-a i drugih mas medija. :D

 

Poslednja knjiga koju sam pročitao je "Glad" Knuta Hamsuna. Sad sam uzeo Kafkin "Zamak". Čitao sam neke savremenike pre toga ali ovi (uslovno rečeno) "matorani" su mi baš legli kako treba.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što vam rokaju ove minjare? Neka čita svako ono što hoće, SF, epika, Den Braun...

 

Velika debela plusčina je i sama činjenica da neko želi da odvoji vreme da čita knjige u ova vremena kada se toliko tovimo svakakvim informacijama sa cyberspace-a i drugih mas medija. :D

 

Poslednja knjiga koju sam pročitao je "Glad" Knuta Hamsuna. Sad sam uzeo Kafkin "Zamak". Čitao sam neke savremenike pre toga ali ovi (uslovno rečeno) "matorani" su mi baš legli kako treba.

 

Kako ti se čini "Glad"? Uglavnom je ljudima strašno naporan. Ja imam neki trip da ne čitam dela koja znam da ću raditi na faksu, tako da nisam još (ali ću morati za mesec-dva :haha:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...