Jump to content

Vecne Slike-dobre I Lose


Gospa na Sivcu

Recommended Posts

  • 7 months later...

Najgora slika, kad ortaku puce koleno na tekmi... :frown: i dan danas se jezim kad se toga setim...

 

A najbolja koja mi se desi uvek kada sa devojkom odem da posmatram zalazak Sunca. Kad vec Sunce zadje a njoj senke padnu preko lica, gleda me u oci i nezno se smesi :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, nebitno je šta te ispunjava ili ne, ali zar ne misliš da je malo neukusno pisati takve stvari na forumu? Mislim, ok to, intimni trenuci sa svojom dragom, svako to od nas ima, ali pisati o tome na forumu, tj. na taj nalin... Nemoj da postaneš kao Prince.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jeste bilo bas pateticno, al' jbg sta da se radi... U principu, serete, al' sam se i ja prosr'o ljudski, tako da bas i nemam prava da se branim...

 

Zato 'ajde zajebavajte me dok ne naidje jos nesto slicno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobićeš warn od Laze. :P Nije mi gay što je neko emotivan i nije da mi ne odgovara što je neko emotivan, ali ne razumem potrebu ljudi da dele takve stvari, na ovakav način, sa nekim drugim. Zaobilazm ja puno tema, ali kada mislim da je nešto neumesno, ja to i kažem. Drago je meni što je njemu lepo sa njegovom devojkom, iako čoveka ne znam uopšte, al' jebem mu sve, valjda kapirate zašto sam rekao "najgay".

Share this post


Link to post
Share on other sites

А порука за мурију и сууууууудове

да могу само курац да нам поооооопуше

оле оле оле оле олеееее оле

оооо Партизан оле оле оле оле олеееее оле

 

Јеб'о вас пас, о чему ви дрвите..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A najbolja koja mi se desi uvek kada sa devojkom odem da posmatram zalazak Sunca. Kad vec Sunce zadje a njoj senke padnu preko lica, gleda me u oci i nezno se smesi :wub:

 

bedazzled.jpg

 

Kako me je ovo podsetilo na gornju scenu iz filma Bedazzled. Raštelujem se od smeha svaki put kada gledam :)

 

evo je:

 

 

:) :) :) :) :)

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...