Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

Kendall za stres ti preporucujem jedan gandzovicin svaki dan oralno, a secer tuci sto vise jer kazu da se klin klinom izbija. Licno video vise primera te teorije kako se ostvaruje u praksi mimo svih ocekivanja.

 

Naravno da objasnjenja nema. Moj ujak pregrmeo alergiju na alkohol(unutrasnja upotreba naravno) tako sto je sve vise pio. Imao otvorene rane po ledjima zbog toga. I onda samo odjedaman sve prestalo. To je bilo pre 20 godina. Lik i dan danas jedan od vecih alkosa u Srbiji. :mhihi:

 

Ja eto svaki dan pojedem po 300 grama cokolade, 2L Coca-Cole i pojedem za dorucak 5-6 jaja sa litar jogurta i pola leba, slanine i kobaje, sirevi i majonezi. Nikakvih problema. Svi testovi uvek uredni, cak i previse uredni. Pocinjem malo i da sumnjam u ove laboratorije. :da:

 

Nikada necu razumeti mediteransku ishranu.Ja bih umro gladan. Ubedjen sam u to. U Turskoj me zadesila nesreca da budem osudjen taj takav dorucak, rucak i veceru. I to u vreme Ramazana. Majko moja kada ih nisam sve pobio koliko ih ima u Turskoj. Izvadio bih palamar i popisao se po svoj onoj hrani budjavoj samo da me nije zena nagovorila da to ne radim.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA neka proba prvo sa vasim savetima i ako ne uspe neka proba alternativne metode. Lik vuce ovo vec 10 godina i pridrzava se svega. Jebem mu mater AIDS bi izlecio do sada.

 

Ma ko sta pricao Kendall prijatelju ovo ti kazem ko bratu rodjenom nista ne postoji na ovome svetu protiv stresa dobro kao jedan dzoint lep. Ama bas nista. Oni lekovi za smirenje su go kurac. Na gandzi se covek i smeje i nije samo grogi balvan kao kada se naguta sedativa.

 

Ostale savete naravno prihvati sa rezervom.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde to da prodam sunce ti? Pre ce bubreg da ode. :mhihi:

 

Ja sam u drzavnom sektoru samo radi penzije. Kao sto rekoh jednom clanu ovde sto ceni ljude po tome kolika im je plata ja ne zivim od opstinske plate. Da od nje zivim kako bih imao za tih 5-6 jaja dnevno i Coca-Colu(i Malog Boru)? Nemoguce naravno. Ja sam potomak kneza Teofana i zivim na visokoj nozi ako neko pita.

 

Sreca pa i ketice ne kupujem nego dobijam za dzabe. Jbg. sa godinama sam to i zasluzio.

 

Bas juce sam bio u jednoj zanimljivoj fabrici gandze. Covek sve lepo opremio da ne poverujes. Kupio sve moguce zajebancije sa Zla-zla sajta. Koliko je ulozio morace da proda tonu da bi pare povratio. :mhihi: Naravno ja sam glavni degustator. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kendall za stres ti preporucujem jedan gandzovicin svaki dan oralno, a secer tuci sto vise jer kazu da se klin klinom izbija. Licno video vise primera te teorije kako se ostvaruje u praksi mimo svih ocekivanja.

 

Hvala za savete ali ono, nisam ja pod nekim posebnim stresom. Posle sat i po vremena šibanja na treningu sve je meni lepo i opušteno. ^_^

 

Mada, mislim da sam kandidu zaradio kad mi je još davno iz ko zna kog razloga oslabio imunitet i ona se tada ušunjala... I, osim estetskih problema (svako jutro moram s usta da skidam bele naslage koje se natalože), ne pravi mi nikakve druge probleme, tegobe i sl.

 

A da, slažem se da se klin klinom izbija. Kao kad prvi put radiš sklekove pa dobiješ upalu mišića. Najbolji način da se rešiš upale je da... radiš još sklekova. ;)

 

A ovo za gudru, pa ono, ako je do 20. godine nisam probao malo mi je glupo sad baš da krenem.

 

bolešljivi fejk

 

Kako ovo zvuči deprimirajuće. :haha: Uzgred, kako bolešljiv, jutros istrčao 8 km srednjim tempom po nezgodnom terenu... in the woods.

 

I nisam bre nikakav fejk. Ali dobro, to već znaš. ^_^

 

 

Dosta o ovom slučaju, cepajte sad neke savete o ishrani, zdravlju i sl. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurci se mnogo. :haha:

 

@Kendall

 

Sinko nikada nije kasno za prave stvari. Na gandzu ne gledaj kao na drogu nego kao na najlepsu poslasticu koju je majka zemlja rodila. Tako se oslobadjas grize savesti koji nam vestacki namece ova posrnula civilizacija. Mada koliko vidim ti se primas na trcanje tako da sigurno nemas toliko vremena za dokolicu i uzivanje u narkomaniji. Ako samo cepaj ono sto te cini relaksiranim.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...