Jump to content

Putovanja


Novaliis

Recommended Posts

За викенд, кад сам ишао у Ниш, хтео сам да одем "Стеван бус"-ом (имењак, јбг, одушевио сам се кад сам видео), али није било повратних за њега. А слажем бсе да је "Бата рајсен" најкултнији :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da smo normalna drzava vozovi bi bili korisceni a ne busevi,ali jebi ga...Najbolje je sto u vozevima mozes da pobegnes u drugi deo vozova ako te trolluju budale a i nema razglasa sa turbofolkom.Mozda i dozivim to,da buseve koriste samo u okolini faprilove domovine,Cacka za razvodjenje lokalnih seljaka po vukojebinama.

 

Jednom imah cast da za sat i po lokalnog busa slusam vino crveno i ginem ginem da ti skinem haljinu sto susti.I to samo te dve pesme na repeat sat i po vremena.Bolje da sam iso peske,i dalje cvikam kada pomislim na to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da smo normalna drzava vozovi bi bili korisceni a ne busevi,ali jebi ga...Najbolje je sto u vozevima mozes da pobegnes u drugi deo vozova ako te trolluju budale a i nema razglasa sa turbofolkom.Mozda i dozivim to,da buseve koriste samo u okolini faprilove domovine,Cacka za razvodjenje lokalnih seljaka po vukojebinama.

 

Jednom imah cast da za sat i po lokalnog busa slusam vino crveno i ginem ginem da ti skinem haljinu sto susti.I to samo te dve pesme na repeat sat i po vremena.Bolje da sam iso peske,i dalje cvikam kada pomislim na to.

:rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li nekih preporuka za Temisvar, ne mislim na najpopularnija mesta vec 'must see' koji se ne pominje cesto i sl? :)

 

Mogla bi da obiđeš jednu moju poznanicu, daću ti kontakt ako hoćeš. Imam utisak da ste jako slične, istina tebe ne poznajem koliko nju, ali se da provaliti. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

u temisvaru me se dojmio neki krst u ventru, polegnut pomalo, u znak secanja na ljude pobijene u revoluciji 1989-te. pored ima crkava i muzeja, ali nisam bila u njima. hrana je uzasna u celoj rumuniji, tako da ponesi sendvic. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

rumunija...ughhhh

 

jedino vredi videti one zamkove drakula i ti fazoni.temisvar mu dodje fazon subotice manje vise.grad od 100tinak iljada ljudi ravnica.videh da imaju dobro uredjene parkove i to mu dodje to.

U Rumuniju vredi ići, pa makar samo slušao Negura Bunget dok autobus prolazi kroz šume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...