Jump to content

Putovanja


Novaliis

Recommended Posts

Nije problem slanje na ino račun. Ista je procedura. Provizije ima uvijek, naravno i nažalost. Unicredit ima najmanju proviziju prilikom izvršenja transakcije bankovnom doznakom. Wizz je nekada imao simboličnu proviziju plaćanjem karticama, kamo sreće da se to vrijeme vrati. Ryanair tek ubija u pojam! Easyjet je najbolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo kod putovanja i Sodome i Gomore, prolazila sam tuda, na putu ka Mrtvom moru u avgustu 2010. :haha: Prava Sodoma i Gomora jer vidiš samo pijesak, more pijeska, ponekad i koju kamilu, +50 stepeni i vazduh koji leluja, a kola jure i ostavljaju vreli trag za sobom.

 

Negdje oko Sodome: 155881_470287648564_546168564_5743929_2369465_n.jpg

Edited by Kokopelli
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

која вукојебина бокте, ал сви су на дрогама и то је ОК

 

ладно су неискусно поставили лајв камере, па се види како то у ствари изгледа... :Д

Edited by Генеральный

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ako neko do sada nije želeo da poseti Island

 

Imam želju, ali previše love prvo ide na avio kartu, a onda na prevoz po Islandu jer se ne isplati samo otići do Rejkjavika. Treći faktor -> cijene. 15 dana tamo = min 3 nedjelje u Južnoj Americi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguće da postoji neka akcija. Super, super, hajde mi javni kojom kompanijom, ako znaš, i da li je cijene našla direktno na njihovom sajtu ili preko nekog drugog sajta tipa kayak i sl.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leti vam Germanwings za Island u sezoni, uopšte nije neka naročita kinta dobaciti se do tamo.

 

Tj. leteo je dok je još išla linija za Keln, i dalje mi nije jasno zašto je ukinuše. Ali svejedno iz Zagreba funkcioniše varijanta i dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oko 300e je najjeftinija sa GW što je prilično povoljno. A sad baš uzeh da čitam neki putopis i koliko sam shvatila cijene nisu više toliko paprene zbog bankrota i ostalih dešavanja koje su nedavno zadesile zemlju. S druge strane, ko ne vozi, kao ja, imaće problem sa prevozom jer a) vozovi ne postoje b ) busevi idu rijetko i karte su jako skupe. Nedjeljni pass iznosi 300e, kuku. A glupo je ne pogledati ostatak ostrva kad si već na njemu.

 

E da, evo putopisa: http://www.serbiatra...si/3578-island/

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...