Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

hahahaha! e, ali samo mi objasnite sta je to na slici FAP FAP FAP FAP

 

Bez znanja o tome FAP FAP, nema trika da si skontala foru, zato mi nije jasno ono "hahahaha!"

 

Enihau, to je onomatopeja za drkanje. Kad ono kad se zalaufuješ i kad ti se zamagli pred očima, vene iskoče po čelu, zajapuriš se u licu i manijački masturbiraš i biješ bridom dlana o korijen penisa i okolinu dok ti je isti u ruci, manijačkog pogleda i očiju natečenih od znoja koji ti pada u oči.

 

 

 

Ahhhhh....

  • Upvote 14
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez znanja o tome FAP FAP, nema trika da si skontala foru, zato mi nije jasno ono "hahahaha!"

 

Enihau, to je onomatopeja za drkanje. Kad ono kad se zalaufuješ i kad ti se zamagli pred očima, vene iskoče po čelu, zajapuriš se u licu i manijački masturbiraš i biješ bridom dlana o korijen penisa i okolinu dok ti je isti u ruci, manijačkog pogleda i očiju natečenih od znoja koji ti pada u oči.

 

 

 

Ahhhhh....

 

 

E 'fala, sad sam prosvetljena. I sama sam rekla na neki nacin da nisam skontala foru... Jeste da je ovo sto cu reci bzvz, ali kako sam ugledala lika oko koga se sve zivo trese i pise fap fap, nacin na koji je nacrtan, jednostavno je izazvao eksplozivno hahaha istog momenta. Desava se :wink:

 

Havocka, fenomenalno citas moje misli :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je steta da se ne prikaze XD

 

jel-ima-tople-vode.jpg

 

Ево ти један другарски савет - не качи слике са Вукајлије, Ако ти је репутација мила. Мада, шта те боли курац за минусе.

 

A, tek sad sam ovo videla :D ali ovo sam zadnje sam morala

  • Upvote 1
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...