Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

  • 2 months later...

Ja sam sinoć najviše voleo pivo. Zato sam malo pre povraćao i boli me glava.

 

Kao da si Suov drugar :D

I ja sam sinoc voleo pivo, otisli komsija i ja na jedno, naravno da se to jedno nekom cudnom matematickom operacijom pretvorili u mnogo vise :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bas sad pijem pivo i vec imam kafu spremnu.. kafu sam inace poceo skoro da pijem, i sad ponekad osecam glavobolju ako ne popijem makar jednu dnevno.. :no:

 

Inace izbegavam zestinu jer mi ne prija, samo pivo i crveno vino sto se tice alkohola. Ljubav prema vinu je sigurno od dede jer je on pio po vise litara dnevno, kao vodu. Mada, za ralziku od njega, trudim se da pijem umereno, cisto da bih uzivao u picu, ne da bih se napijao, jaaako retko budem pijan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre 4 godine buraz bio u hamburgu na nekom evropskom iz tekvondoa...doneo mi neku veliku limenku od 5 lija...kao fora,izvuces tocilicu pa tocis...naravno,mi paori,nikada viedeli nesto slicno,pa se njakali sto godina...jebi ga,srbija...izvucemo pipu,nesto odrvnemo,a culo se"psss"...pobegosmo drugar i ja u drugu sobu...po starom obicaju,svaki zvuk koji je cudan,mora da ce da eksplodira...posle smo se polako vr'cali ka velikoj limenci...samo nam falili stapovi i oznake iz kog smo plemena...ju,jebote,struja...sta mu je to sada?ta neka varijanta...to ti je ko varijanta kada odes da soras negde u evropi...soras,trazis de se pusta voda,pa posle pravalis da je na neki senzor jebeni...pustis vodu,pa posle neka ruka iz zida krece ka tukiju...pobegnes glavom bez obzira i onda krajickom oka gledas tu ruku koja cisti nekim cudom wc solju posle soranja...onda shvatis da si paorcina najgrdja...posle im u sebi jebes mater tako kulturnu i razmisljas kako je lepo sorati 'de stignes u rodnoj ti domovini,a jos rodjenijem gradu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre videh u nekom diskontu pica pise BOZA(neka fabricka verzija ne znam dal pravi BIP ili neko drugi).

Kad se pogleda izgleda uzasno,pola flase svetlo zute boje podseca na motorno ulje, a od pola flase neka isprana zuta boja gotovo belo.

E sad ko to moze da pije svaka mu cast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boza je fenomenalno, osvežavajuće i vrlo zdravo piće, samo pitanje je kakva je ta industrijska. U starovremenskim poslastičarnicama se može još naći odlična, a najbolju do sada sam pio u Pirotu, prošlog leta, za cirka 2 banke po čaši.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kava pod uslovom da je čemernjača teška,jer kafa nije kafa ako nije gorka,samo jedna trunka šećera je dovoljna da

pokvari onaj pravi ukus kafe,bolje piti nes nego kafu sa šećerom,3 kafe je meni dnevna zadovoljavajuća doza kofeina i uz kafu

3 cigare (jedna pre kafe,jedna uz kafu i jedna posle kafe) i čaša kole :bigblue: To ovako radnim danima,a kad je vikend onda

samo pivo (mora biti Jelen)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...